Доступність посилання

ТОП новини

Чи буде конституційна реформа? - Шуфрич.


Сергій Собуцький

Ухвалення змін до Конституції України восени 300-ми голосами залежить від передвиборних шансів кандидатів у Президенти України і позиції голови Верховної Ради України Володимира ЛИТВИНА. Про це сказав народний депутат України від фракції СДПУ(О) Нестор ШУФРИЧ у інтерв''ю газеті “Столичные новости”.

ШУФРИЧ вважає, що “доля реформи залежить від двох чинників”. На його думку, сумніви в перемозі на виборах все ж таки “привернуть увагу представників всіх фракцій парламенту до необхідності проведення цієї реформи, коли зникне ілюзія, що владу можна буде завоювати одноосібно, винятково для себе”.

Другим чинником член СДПУ(О) вважає позицію спікера. “В.ЛИТВИН довів, що вміє розв’язувати питання в парламенті, він навчився цьому мистецтву, і без нього провести реформу буде неможливо”, - підкреслив Н.ШУФРИЧ.

Шуфрич зазначив, що його “трохи заспокоює той факт, що В.ЛИТВИН визначився зі своїм політичним майбутнім, і як лідер політичної сили не може не бажати сильної позиції для своєї партії”. На його думку, у разі проведення політреформи “аграрії стають одним із основних гравців на політичному полі України”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG