Доступність посилання

ТОП новини

Євген Жовтяк: Ручка за сімдесят копійок щоденно наповнює передвиборчий фонд Януковича.


Сергій Собуцький

Народний депутат України Євген Жовтяк стверджує, що положення про передвиборчий фонд Януковича вже схвалено парламентською більшістю у вигляді статті 109-3 змін до бюджету-2004. “Нею встановлено, що всі кошти від приватизації, що надійдуть понад суму в 5,2 мільярди гривень, скеровуються урядом як на соціальні потреби у вигляді підвищення пенсій та погашення заборгованостей із зарплат, так і на утворення загадкових недержавних пенсійних фондів працівників бюджетних установ. Гроші ці мають скеровуватися на ті чи інші конкретні потреби начебто за погодженням з Бюджетним комітетом, але чи зможе Бюджетний комітет зібратися до початку наступної сесії?” – наголосив Жовтяк. Парламентарій переконаний, що уряд “сам собі створив лазівку, яка дозволить йому самочинно розпоряджатися мільярдними бюджетними сумами”.

“На сьогодні цифра в 5,2 мільярди гривень вже значно перевищена – на 1,5 мільярди гривень – і складає 6,7 мільярди. Чорнила в ручці Чечетова ще вистачить, аби підписати чергові угоди про продаж Укррудпрому та Одеського припортового заводу, а, можливо, і Укртелекому. Все це, не рахуючи дрібніших об’єктів, наповнить передвиборчий фонд Януковича ще кількома мільярдами гривень”, - вважає Євген Жовтяк.

На думку народного депутата, “влада цинічно і не ховаючись буде купувати голоси виборців за їх же, виборців, гроші, адже кошти від приватизації – це ресурси, виручені від продажу суспільного добра”. “За народні гроші будуть додаватися кілька гривень до пенсій, ліквідовуватися заборгованість перед гірниками, підвищуватиметься мінімальна зарплата, будуватимуться автобани і розрізатимуться червоні стрічки, а провладні ЗМІ будуть зомбувати українців, що все це – заслуга Януковича, який невпинно думає про добробут народу”, - заявив Євген Жовтяк.

Водночас, Жовтяк переконаний, що українці розберуться, за рахунок чого їм здійснюються “подачки з барського донецького плеча”. “Ручка ж Чечетова опиниться не в музеї, як той сподівається, а швидше фігуруватиме у якості судового доказу для каліграфічної експертизи для з’ясування особи того, хто ж позбавив народ України мільярдів гривень”, - наголосив Жовтяк.

Прес-служба УНП

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG