Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко поверне п''ятірки, школу-десятирічку і дружитиме з Путіним.


Сергій Собуцький

Один з головних принципів, який кандидат в президенти Віктор Ющенко покладе в основу зовнішньої політики – економічна користь для держави.

Про це йдеться у Плані дій Ющенка "Десять кроків назустріч людям", вміщеному у Програмі кандидата на пост президента України, повідомляє персональний сайт Віктора Ющенка.

Зовнішня політика, на думку Ющенка, також має бути "чесною, прозорою та послідовною".

Успіхи держави у зовнішньополітичному напрямку Ющенко оцінюватиме "не за кількістю візитів, заяв і декларацій, а за обсягами залучених в Україну інвестицій, просуванням українських товарів на міжнародні ринки, захистом прав громадян України за кордоном".

Окремо Ющенко наголошує на необхідності взаємовигідних, дружніх і стабільних відносин з Росією.

Ющенко гарантує, що з його приходом до влади "партнери, як на Сході, так і на Заході побачать іншу Україну – міцну, надійну, яка дотримується зобов`язань і водночас здатна захистити свої національні інтереси".

Ющенко також збирається упродовж року повернути борги із зарплат, використовуючи досвід, накопичений на посаді прем’єр-міністра, йдеться у його Програмі.

Мінімальна пенсія за президента Ющенка перевищить прожитковий мінімум.

Буде дотримано вимогу закону про те, що зарплата вчителів має бути не нижчою середньої у промисловості.

Крім того, в галузі освіти Ющенко має намір поновити десятирічний термін навчання у середній школі та повернути п’ятибальну систему оцінки знань.

Він гарантує дітям із малозабезпечених сімей пріоритетне право на здобуття вищої освіти за бюджетні кошти. Крім того, замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників, за Ющенка будуватимуть соціальне житло для малозабезпечених громадян.

Ющенко також окремо опікуватиметься доступністю житлових кредитів для молоді. Він збирається відновити систему охорони здоров’я та забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг шляхом введення системи сімейних лікарів.

Кандидат також обіцяє збільшити в 10 разів грошову допомогу матерям при народженні дитини та відновити мережу дитячих садків та ясел, "насамперед на селі".

Одним із головних пунктів плану Ющенка на захист сім’ї є "створення умов, за яких батьки виховують дітей та мають гідний заробіток не на чужині, а у себе вдома".

"Реалізувати соціальні пункти "Плану Ющенка" дозволить збільшення бюджету через побудову справедливої податкової системи, через боротьбу з тіньовою економікою", - йдеться у повідомленні.

“Українська правда”

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG