Доступність посилання

ТОП новини

Візит Симоненка на Донеччину.


Сергій Гармаш

Донецьк, 14 липня 2004 - Лідер Компартії України Петро Симоненко , який почав свій передвиборчий тур по Україні з рідної для нього Донеччини, заявив про перешкоди, які чинить влада області його зустрічам з виборцями та визначив методи боротьби з олігархами.

Петро Симоненко розпочав свою передвиборчу кампанію з триденного туру по Донеччині. У вівторок він відвідав південь області, де зустрічався із селянами та провів тритисячний, за його словами, мітинг у Маріуполі. Але вже в перший день туру лідера комуністів чекав неприємний сюрприз:

“Я вчора дико був здивований. Як це так, вже в Донецьку показують свою слабкість. Вже в Тельманівському районі закрили Палац культури та не дали змоги посилити гучність голосу”.

Перешкоди, за словами Петра Симоненко, йому також будуть чинити на батьківщині Януковича в Єнакієвому, де міська влада, начебто, дала розпорядження провести збори трудових колективів з метою заборонити населенню брати участь у зустрічах з Симоненком.

На прес-конференції в Донецьку, яка відбулась у середу, було всього дві камери і зовсім не багато журналістів. Втім, прийшло багато прихильників Петра Миколайовича, тому він зробив кілька цікавих заяв. Одна з них торкалась його бачення боротьби з олігархами у випадку, якщо він переможе. Петро Симоненко:

“Перше, що я їм запропоную, – сісти за стіл та визначити позицію кожного. Я їм запропоную працювати чесно і для народу України. Хто не буде працювати чесно і для народу України, той не повинен користуватись правами та пільгами, визначеними законами України”

Петро Симоненко заявив, що сподівається перемогти на виборах. Він вважає, що КПУ – єдина партія, яка має реальну підтримку населення на рівні 20%.

Але при цьому, в Маріуполі, лідер комуністів припустив можливість варіанту “Кучма-3”.
XS
SM
MD
LG