Доступність посилання

ТОП новини

Мiнiстр закордонних справ Костянтин Грищенко запросив на президентськi вибори до України спостерiгачiв вiд СНД.


Сергій Собуцький

К.Грищенко "надiслав на адресу глави виконавчої комiсiї СНД Володимира Рушайла листа iз запрошенням для участi спостерiгачiв вiд СНД у виборах президента України", - повiдомив у вiвторок на брифiнгу глава прес-служби МЗС Маркiян Лубкiвський.

За його словами, в листi Україна бере на себе зобов''язання створити всi умови для виконання спостерiгачами їх мiсiї. Україна також зобов''язується зробити все необхiдне для того, щоб вибори вiдбулися вiдповiдно до мiжнародних стандартiв, i сприяли затвердженню демократiї i верховенства права.

М.Лубкiвський також заявив, що до забезпечення проведення президентських виборiв за кордоном будуть готовi всi без винятку дипломатичнi установи України.

Вiдповiдаючи на запитання, чи зможуть проголосувати за кордоном українцi, що працюють там нелегально, М.Лубкiвський сказав: "Всi, хто є громадянами Украєни i перебуває за кордоном, зможуть вiльно прийти до посольства або до консульської установи, де вiдкрито дiльницю, i проголосувати". Вiн додав, що українцi, якi працюють нелегально за межами України, не порушують українськi закони, i до них не будуть застосовуватися нiякi санкцiї.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG