Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст Доренко планує агітувати за Симоненка, а також розказати українцям про їхні злидні.


Марина Пирожук

Київ, 22 липня 2004 року.

Марина Пирожук

Росiйський журналiст Сергій Доренко заявляє, що в разі отримання ним українського громадянства, агітуватиме за лiдера комуністів Петра Симоненка. Про це Доренко заявив сьогодні українським журналістам.

До цього російський журналіст не має намірів брати участь у виборчій кампанії, оскільки український закон забороняє іноземним громадянам робити це, хоча він називає себе російським українцем.

Між тим, Доренко збирається проїхатися українськими регіонами і розказати людям про їхнє злиденне життя та про олігархів, які їздять “Mерседесами” і позбавляють громадян майбутнього.

Спілкуватиметься Доренко з громадянами російською, оскільки, як він сам зазначив, українською не володіє.

Імпортований з Росії журналіст заявив, що не планує працювати на жодному з українських телеканалів, оскільки інформаційно-аналітичний продукт йому уже не цікавий.

Нецікаво Доренку займатися журналістикою і в Росії, де, як він сам зазначив, йому постійно щось пропонують. Такий стан журналіст пояснив деградацією тамтешніх телеканалів.

Не планує пан Доренко долучатися і до виборчої кампанії в Україні. Принаймні доти, доки він не отримає українського громадянства, оскільки у відповідності до українських законів нерезиденти не мають таких прав.

В разі отримання громадянства, Доренко планує агітувати за комуніста Петра Симоненка. Сам Доренко, до речі, є членом Компартії Росії.

Наразі російський журналіст планує поїздити регіонами України, аби, як він сам висловився? розповісти людям про їхнє злиденне життя, і про те, що олігархи позбавляють їх майбутнього.

Відповідаючи на питання, звідки він знає реалії українського життя, і чому він раптом проникся українськими проблемами, Доренко сказав, що він українець, російський щоправда.

Сергій Доренко (переклад)

Я російський українець. Це мій народ. Мій батько народився в Стаханові, а мати – в Житомирі, тому це не чужа для мене земля. Я хочу зустрічатися з людьми, я збираюся з ними говорити про злиденне їхнє життя.

Я хотів би говорити про те, що олігархи позбавляють їх майбутнього. Я хотів би звернути їхню увагу на те, що українські мільярдери носяться вулицями на “Мерседесах”, в той час як діти позбавлені майбутнього.

Марина Пирожук

Доренко також зауважив, що Україна набуває форм феодальної держави, і що в ній відсутнє громадське життя.

Говорячи про вибори президента, Доренко зазначив, що і в Росії, і в Україні перемогти може лише "статусний принц", оскільки, за його словами, у людей кастова свідомість, у відповідності до якої на посаду президента може претендувати лише прем''єр, віце-прем''єр і людина такого рангу.

Водночас Доренко зауважив, що чинний український Президент своєю підтримкою того чи іншого кандидата з одного боку, дарує йому цей статус, а з іншого – бруднить його своєю антипривабливістю.

Українські журналісти реагували на коментарі свого російського колеги з приводу ситуації в Україні скептично. Більшість відповідей Доренка супроводжувалася сміхом у залі.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG