Доступність посилання

ТОП новини

РІШЕННЯ МЕРА КИЄВА БАЛОТУВАТИСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ Є ПУБЛІЧНОЮ НЕЗГОДОЮ З ТИМ, ЩОБ САМОВРЯДУВАННЯ БУЛО ІНСТРУМЕНТОМ ТИСКУ НА ВИБОРЦІВ – ТОМЕНКО.


Сергій Собуцький

Рішення столичного мера Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА балотуватися в Президенти України “означає, що він публічно сформулював свою незгоду як голова АМУ з тим, щоб місцеве самоврядування було інструментом тиску на виборців, а також незгоду з використанням його як складової адмінресурсу на користь Віктора ЯНУКОВИЧА”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Центрального штабу кандидата у Президенти України Віктора ЮЩЕНКА, таке переконання висловив голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО, коментуючи висунення з''їздом партії "Єдність" кандидатом у Президенти України голову партії, голову Асоціації міст України та мера Києва О.ОМЕЛЬЧЕНКА.

На переконання М.ТОМЕНКА, висунення О.ОМЕЛЬЧЕНКА кандидатом у Президенти є серйозним ударом по концепції так званого “єдиного кандидата від влади” – В.ЯНУКОВИЧА, та загальній і всеохоплюючій підтримці його кандидатури органами державної влади та місцевого самоврядування.

Народний депутат наголосив, що “вітає принципову і мужню позицію мера Києва”. Водночас, він переконаний, що як кандидат у Президенти О.ОМЕЛЬЧЕНКО “не має жодних шансів”, оскільки головний конфлікт президентської виборчої кампанії уже зрозумілий: “Йде боротьба між кандидатом від режиму КУЧМИ–МЕДВЕДЧУКА-ЯНУКОВИЧА та між представником від народу – Віктором ЮЩЕНКОМ. Усі решта кандидатів у Президенти виконують якісь локальні завдання. Тому зрозуміло, що з точки зору перспективи Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА, як кандидата у Президенти, він, очевидно, набере надзвичайно малу кількість голосів”. Але, можливо, “його історична місія якраз полягає у тому, щоб не допустити використання адміністративного ресурсу на користь Віктора ЯНУКОВИЧА”, зауважив М.ТОМЕНКО.

УНІАН

Висунення кандидатом у президенти мера Києва, лiдера партiї "Єднiсть" Олександра Омельченка серйозно не вплине на результат виборiв, вважає керiвник виборчого штабу кандидата в президенти Вiктора Януковича Сергiй Тигипко.

Він нагадав, що на минулих парламентських виборах в 2002 роцi "Єднiсть" набрала трохи бiльше 1% голосiв.

Інтерфакс-Україна

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG