Доступність посилання

ТОП новини

В Івано-Франківську з виборцями зустрівся кандидат на посаду президента лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 26 липня 2004 - У неділю в обласному центрі Прикарпаття з виборцями зустрівся кандидат на посаду Президента Петро Симоненко. Лідер Комуністичної партії України традиційно критикував владу і переконував виборців у тому, що у випадку його перемоги на виборах людей буде нагодовано, а держава поглиблюватиме зв’язки з Росією.

Останнього разу на Івано-Франківщині Петро Симоненко побував ще 1998 року. Зараз на зустріч з ним прийшло близько 500 прихильників. Кандидат на посаду Президента заявив, що його виборча кампанія починається із західного реґіону, оскільки саме тут комуністи проходять справжню перевірку. Адже на Галичині поки що в нього небагато прихильників.

Лідер Комуністичної партії України, виступаючи, традиційно критикував владу, її представника на президентських виборах Віктора Януковича, а також лідера “Нашої України” Віктора Ющенка, який, на переконання Симоненка, у жодному разі не стане Президентом:

“Замість одних олігархів прийдуть інші олігархи. І вони скористаються цією владою. Я вибачаюсь, але представникам “Нашої України” я сказав: ви лікті кусатимете після 31 жовтня, коли ви побачите, що Ющенка не оберуть Президентом”.

Сам Петро Симоненко впевнений, що якщо не пройде до другого туру президентських виборів, то закликатиме виборців, які його підтримали, не голосувати ані за Ющенка, ані за Януковича. Їх обох лідер комуністів України вважає представниками олігархічних кланів:

“Я сказав, що технологія така започаткована з минулого року, що в людей немає вибору. Але в людей є вибір. Відносно того, хто попаде до другого туру, то мене це не цікавить. Я, головне, хочу через слово правди, через повернення надії народу України сказати, що можна перемогти, не допустити, щоб олігархи, з якого б табору вони не були, з одного табору чи з другого, щоб олігархи не були при владі”.

Майбутнє України Петро Симоненко бачить в єдиному економічному просторі і тіснішій політичній та економічній співпраці з Росією.
XS
SM
MD
LG