Доступність посилання

ТОП новини

Державний секретар США Колін Павелл подякував у вівторок Угорщині за те, що вона допомагає американцям в Іраку своїми 354 військовослужбовцями


Виступаючи в Будапешті на тижневої поїздки країнами Східної Європи й Близького Сходу, яка має на меті збільшити підтримку політики Вашинґтона щодо Іраку, Павелл висловив угорцям такий погляд на дії коаліції під проводом США в Іраку: «Що ми зробили – це усунули режим, який заповнював тілами масові поховання, який руйнував країну, який був загрозою реґіонові й загрозою всьому світові. Що ж ми створюємо натомість, коли впораємося з повстанням? Це держава, яка йде до демократії й свободи шляхом, трохи відмінним від того, яким ішли ви (в Угорщині), але який веде до тих самих цілей».

Виступаючи в Будапешті на тижневої поїздки країнами Східної Європи й Близького Сходу, яка має на меті збільшити підтримку політики Вашинґтона щодо Іраку, Павелл висловив угорцям такий погляд на дії коаліції під проводом США в Іраку:

«Що ми зробили – це усунули режим, який заповнював тілами масові поховання, який руйнував країну, який був загрозою реґіонові й загрозою всьому світові. Що ж ми створюємо натомість, коли впораємося з повстанням? Це держава, яка йде до демократії й свободи шляхом, трохи відмінним від того, яким ішли ви (в Угорщині), але який веде до тих самих цілей».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG