Доступність посилання

ТОП новини

Ситуація навколо з’їзду проющенківської партії в Донецьку.


Сергій Гармаш

Донецьк, 28 липня 2004 - У п’ятницю, 30 липня, в Донецьку просто неба відбудеться з’їзд Молодіжної партії України, яка входить до блоку “Наша Україна”. Його проведення планується перед палацом “Юність” , де 31 жовтня минулого року був зірваний з’їзд “Нашої України”.

Спочатку з’їзд молодіжної партії України планувалось провести в Донецьку 23 липня. Але у зв’язку з трагедією на шахті “Краснолиманська” його було перенесено на майбутню п’ятницю. А раніше лідер МПУ, народний депутат Юрій Павленко заявляв, що з’їзд чисельністю близько 1000 делегатів буде проведений на майдані перед Палацом “Юність” , в якому 31 жовтня минулого року було зірване проведення з’їзду “Нашої України”. За словами лідера партії, місце проведення було обумовлене тим, що МПУ не знайшла в Донецьку приміщення. А чому саме в Донецьку? Юрій Павленко пояснив, що він ,як голова донецького регіонального штабу Віктора Ющенка, зараз частіше перебуває в Донецьку, ніж у Києві. Тому провести захід у Донецьку йому зручніше в організаційному плані. Характеризуючи ситуацію навколо з’їзду 14 липня, Юрій Павленко заявив, що “ вже сьогодні погрожують Молодіжній партії повторенням 31 жовтня” .

Але голова донецької обласної держадміністрації Анатолій Близнюк у вівторок заявив журналістам, що місцева влада буде реагувати на цей захід за законом “нікому не заважаючи, а навпаки, забезпечуючи громадський порядок” .

У той же час Анатолій Близнюк вважає проведення з’їзду молодими нашоукраїнцями на майдані в Донецьку кроком, близьким до провокації.

Я знаю точно про те, що був запропонований варіант приміщення для з’їзду. Але вирішили інакше : краще на майдані перед “Юністю” і не менше тисячі осіб. Із надією на якісь негарні справи, які б можна було представити як протидію влади. Я офіційно заявляю, на рівні обласного керівництва: не чекайте! І на рівні міського керівництва також не дочекаєтесь!”.

У той же час, спостерігати за з’їздом проющенківської партії в Донецьку приїдуть представники іноземних посольств. За словами Юрія Павленка, таке бажання висловили вже близько десяти іноземних представництв.
XS
SM
MD
LG