Доступність посилання

ТОП новини

У Хотині міліція тисне на прихильників Ющенка і зриває агітки з приватних кіосків.


Сергій Собуцький

27 липня у місті Хотині Чернівецької області співробітники райвідділу міліції зірвали з торгівельного кіоска, який належить місцевому підприємцеві, представнику районного штабу Блоку "Наша Україна" Вікторові Рижому, агітаційний плакат спецвипуску газети "Так!" де містилась інформація зі "Співочого поля" у Києві про висунення кандидатом у президенти України Віктора Ющенка.

В інтерв''ю прес-службі регіонального штабу "Нашої України" Віктор Рижий повідомив, що цього дня міліціонери чотири рази приходили до торгівельного ларька і примушували матір працівника штабу власними руками зірвати газету. Однак літня жінка відмовилась це робити.

Повернувшись цього дня з відрядження по селам Хотинського району, місцевий підприємець побачив, що плакати з магазину було зірвано, а його самого "запросили на розмову" до дільничого інспектора. Саме там Віктор Рижий і побачив у кабінеті на столі зірвані агітматеріали.

Дільничий міліціонер (капітан міліції) висловлював претензії підприємцеві, що "все місто заклеєне плакатами Ющенка". Підприємець не отримав відповіді на його зауваження, що такими діями міліція грубо порушує Конституцію та Закон "Про вибори президента".

Водночас, за словами активіста "Нашої України", після цього він звернувся до начальника Хотинського райвідділу міліції майора Михайла Ковальчука, від якого отримав персональне запевнення, що "більше підставляти" своїх працівників на порушення закону він не буде".

При особистій зустрічі з головою Хотинської райдержадміністрації Володимиром Балицьким, підприємець заявив, що переконаний в тому, що "саме влада" давала розпорядження міліції зривати агітаційні плакати за Віктора Ющенка, оскільки існує "маса фактів використання адмінресурсу та правоохоронців на Хотинщині на користь Віктора Януковича" на що керівник району "махнув рукою і просто втік".

Віктор Рижий повідомив також, що це не перший випадок брутального поводження влади з ним та його власністю, оскільки він чітко, будучи підприємцем, заявляє про підтримку лідера "Нашої України". Зокрема, наприкінці червня цього року Хотинська міська рада надіслала повідомлення, що В.Рижий ніби-то "незаконно використовує орендовану під торгівельний кіоск землю". Коли юристи регіонального штабу надіслали законне роз''яснення керівництву ради, останні прислали перевіряючих і виявили "порушення" в тому, що "продукція лежала на 20 см далі орендованої землі".

Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG