Доступність посилання

ТОП новини

Тереза Хайнц-Керрі агітує за свого чоловіка.


Мирослава Гонгадзе

Вашингтон, 28 липня 2004 - Зіркою другого вечора на з”їзді Демократичної партії, що проходить у Бостоні, стала дружина Джона Керрі - Тереза Хайнц-Керрі. Жінка, народжена у Мозамбіку, яка приїхала до Америки у 27 років, має шанс через неповних чотири місяці, стати першою леді США.

Представляти Терезу Хайнц Керрі на сцену вийшов її син від першого шлюбу. Він розповів 20-тисячній аудиторії, що коли мати привела знайомитись зі своєю родиною Джона Керрі, то він сказав : “Мамо, цей чоловік буде достойний тебе лише тоді, якщо стане президентом США”. “Тепер, -сказав син Терези Хайнц,- я думаю Джон Керрі достойний моєї матері”.

Оглядачі вже назвали виступ Терези Хайнц персональним, і таким, який зачепив серця американців.

Окрім розповіді про своє особисте життя та агітації за свого чоловіка, вона також не побоялась висловити свої політичні погляди. Тереза жартувала, що зараз жінок, які мають власні погляди, називають упередженими, але вона сподівається, що прийде час, коли таких жінок будуть називати розумними.

Тереза-Хайнц Кері, яка народилась у Мозамбіку, сказала, що добре знає, що таке апартеід і диктатура. Вона згадала, що її батько вперше зміг проголосувати на виборах, коли йому було вже 73 роки. Тереза розповіла, що, живучи у Південній Африці, виходила на демонстрації, відстоюючи права чорного населення.

“Америка, - сказала дружина Джона Керрі, - відкрила для мене багато можливостей”. Коли в авіакатастрофі загинув її перший чоловік, сенатор - республіканець Джон Хайнц, він же власник імперії кетчупів “Хайнц”, Тереза завдяки спадку стала однією з найбагатших жінок Америки. Але усі свої сили і велику кількість грошей вона видає на програми підтримки мистецтва, організації, які відстоюють права людини. За американськими законами вона не може використовувати власні гроші на кампанію Джона Керрі. Але вона своїм особистим внеском, на думку оглядачів, робить набагато більше, ніж можуть зробити гроші. Вона віддано підтримує свого чоловіка.

“Джон – борець. Він здобув свої медалі старомодно, віддаючи своє життя за свою країну,”- сказала, виступаючи перед делегатами та гостями з”їзду, Тереза Хайнц-Керрі.

“Ніхто не захищатиме цю країну більш рішучо, ніж він, і він завжди, завжди буде боротись на лінії вогню,” – сказала про Джона Керрі його дружина.

Оглядачі кажуть, що віце-президенти та дружини кандидатів у президенти не виграють і не програють вибори, але перші леді можуть бути як підтримкою, так і зайвою вагою для кандидатів на шляху до президентства. Оглядачі та низка аналітиків Демократичної партії все ж побоюються, що відвертість у висловлюванні власних думок Терези Хайнц-Керрі може стати на перешкоді Джону Керрі обійняти найвищу посаду в Америці.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG