Доступність посилання

ТОП новини

Інформацiйний центр для роботи офiцiйних спостерiгачiв.


У Києвi на базi iнформагентства "Укрiнформ" вiдкрився iнформацiйний центр для роботи офiцiйних спостерiгачiв вiд iноземних держав i мiжнародних органiзацiй на виборах президента України.

На презентацiї центру секретар Центрвиборчкому, глава мiжвiдомчої робочої групи зi сприяння роботi iноземних спостерiгачiв Олександр Шнiпко наголосив, що центр створено на виконання доручення президента Леонiда Кучми зi створення умов для проведення виборiв в умовах прозоростi i дотримання європейських стандартiв.

О.Шнiпко наголосив, що для забезпечення роботи iноземних спостерiгачiв створюються всi умови. Вже завершується робота зi створення матерiальної бази - створено прес-центр та iнформацiйний центр. В iнформацiйному центрi можна буде проводити прес-конференцiї, "круглi столи" i дискусiї. Iноземнi спостерiгачi зможуть користуватися обладнанням та iнформацiйними ресурсами.

За словами О.Шнiпка, аналогiчнi центри будуть створенi i в регiонах України. Робота з їх створення повинна завершитися до 20 серпня.

"Сподiваюся, що в iноземних спостерiгачiв не буде до нас зауважень щодо цiєї системи", - сказав вiн.

Заступник генерального директора "Укрiнформу" Анатолiй Михайлов повiдомив журналiстам, що в центрi встановлено 10 комп''ютерiв, ксерокс, факс, принтер i 4 таксофони з мiжнародним зв''язком.

За словами А.Михайлова, центр забезпечує вихiд на такi органiзацiї, як ОБСЄ, ПАРЄ? i СНД.

А.Михайлов повiдомив, що вже iснує домовленiсть про проведення прес-конференцiї перших зареєстрованих iноземних спостерiгачiв в iнформацiйному центрi.

За його словами, кожного дня в центрi реєструються близько 100 вiдвiдувачiв.

Інтерфакс-Україна

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG