Доступність посилання

ТОП новини

Олександр Зінченко, керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка, звинувачує уряд Януковича у махінаціях з бюджетними коштами, які раніше були приховані, а зараз використовуються для збільшення зарплат та пенсій


Про це Олександр Зінченко сьогодні заявив на прес-конференції у Києві. Зінченко також звинувачує уряд Януковича у хабарництві. “Так званий соціальний пакет Януковича – це звичайний прийом влади. Перед усіма виборами громадянам дають хабаря. Якщо йдеться про технології регіонального рівня, то це пиво, шампанське, цукор і так далі. Зрозуміло, що в національному масштабі йдеться про хабар у вигляді власності приватизованих не за законом підприємств. Головне зрозуміти, влада повертає лише маленьку частину того, що забрала у людей. Друге: однією рукою повертаю, другою – продовжує забирати. Подивіться ціни на бензин і на продовольчу групу товарів, ”- сказав Олександр Зінченко.

Про це Олександр Зінченко сьогодні заявив на прес-конференції у Києві. Зінченко також звинувачує уряд Януковича у хабарництві.

“Так званий соціальний пакет Януковича – це звичайний прийом влади. Перед усіма виборами громадянам дають хабаря. Якщо йдеться про технології регіонального рівня, то це пиво, шампанське, цукор і так далі. Зрозуміло, що в національному масштабі йдеться про хабар у вигляді власності приватизованих не за законом підприємств. Головне зрозуміти, влада повертає лише маленьку частину того, що забрала у людей. Друге: однією рукою повертаю, другою – продовжує забирати. Подивіться ціни на бензин і на продовольчу групу товарів, ”- сказав Олександр Зінченко.

Ось що говорить про звинувачення команди Ющенка на адресу прем’єра один із лідерів СДПУ(О) Леонід Кравчук: “Про те, що, мовляв, от гроші в бюджеті, і гроші будуть використовуватися на підняття зарплати, і це буде іти на користь нинішньому прем’єру - все це неправда. Гроші зараз є від приватизації. Це не було включено законом про те, який доступ мають до ЗМІ, які можливості є у кожного кандидата. Коли це все буде використане, тоді можна говорити. А зараз ніякий адмінресурс ніхто не використовує, це є свідома дезінформація”, - вважає Леонід Кравчук.
XS
SM
MD
LG