Доступність посилання

ТОП новини

УКРАЇНА-ЮЩЕНКО-ЯНУКОВИЧ. Чи можлива Угода?


Пiдписання угоди про чеснi вибори мiж кандидатами у президенти лiдером блоку "Наша Україна" Вiктором Ющенком i прем''єр-мiнiстром Вiктором Януковичем можливе лише за умови припинення "тотальних порушень" пiд час виборчої кампанiї, вважає керiвник виборчої кампанiї В.Ющенка, вiце-спiкер українського парламенту Олександр Зiнченко.

На його думку, для виборчої кампанiї В.Януковича характерний "тотальний адмiнiстративний ресурс", а сама кампанiя являє собою "сумiш соцiалiстичної агiтацiї та запозиченого зарубiжного секонд-хенду".

Говорячи про рiзницю виборчих кампанiй В.Ющенка i В.Януковича, О.Зiнченко наголосив, що для лiдера "Нашої України" це "глибока кампанiя з прихильниками i колегами", а для прем''єра - "формальний адмiнiстративний тиск".

Вiдповiдаючи на запитання журналiстiв, чи можливо зняття В.Януковича з реєстрацiї кандидатом у президенти за порушення виборчого законодавства, керiвник виборчої кампанiї В.Ющенка зазначив, що за нинiшнiх умов в Українi та судової системи говорити про зняття прем''єр-мiнiстра з реєстрацiї не доводиться, хоча, за його словами, "порушення вiдбуваються щодня". "Влада вiдчуває, що переможе В.Ющенко, i вона боїться його", - наголосив О.Зiнченко.

Інтерфакс-Україна

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG