Доступність посилання

ТОП новини

Зінченко звинувачує уряд Януковича у хабарництві.


Марина Пирожук

Київ, 3 серпня 2004 року.

Марина Пирожук

Керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко заявляє, що збір підписів на підтримку кандидата у президенти від влади Віктора Януковича – це тотальний адмінресурс. Про це він сказав сьогодні журналістам на прес-конференції у Києві. Він також звинуватив уряд Януковича у махінаціях з бюджетними коштами, які, за його словами. раніше були приховані, а зараз використовуються для збільшення зарплат та пенсій. В оточенні Януковича спростовую такі заяви.

Порівнюючи виборчу кампанію двох найбільш рейтингових кандидатів Ющенка і Януковича, Зінченко зазначив, що на відміну від команди Януковича їхній штаб працює з населенням як з партнерами, а не як з електоратом. Він також наголосив, що штаб Ющенка не планує у змагальному режимі збирати підписи на підтримку кандидата від коаліції “Сила народу”.

Олександр Зінченко

Наша кампанія спрямована не на накручування статистичних показників, а на роз’яснення основних положень виборцям плану дій Віктора Ющенка “10 років на зустріч людям”.

Дуже коротка оцінка кампанія основного опонента Віктора Януковича: це тотальний адмінресурс плюс суміш радянського агітблоку і запозичений з іноземних політтехнологів секонд-хенд.

Київська кампанія Януковича з бігбордами вже викликала в народі масу гумористичних ситуацій і тлумачень. Якщо анекдот розповсюджується, то його не можна розповсюджувати штучно.

Марина Пирожук

Говорячи про підвищення урядом Януковича зарплат та пенсій Зінченко наголосив, що приховані раніше урядом бюджетні кошти наразі використовуються для соціальних програм як підкуп з боку кандидата в президенти від влади. Він звинуватив команду Януковича у хабарництві.

Олександр Зінченко

Так званий соціальний пакет Януковича – це звичайний прийом влади. Перед усіма виборами громадянам дають хабара. Якщо це йдеться про політтехнології такого регіонального стосунку, то це пиво, шампанське, цукор і т.д.

Зрозуміло, що в національному масштабі йдеться про дещо інше: про хабар у вигляді власності, приватизованих не за законом підприємств.

Головне зрозуміти два важелі. По-перше, влада повертаю лише маленьку частину того, що забрало у людей. Друге, однією рукою повертає, другою продовжує забирати. Подивіться на ціни на бензин і продовольчу групу товарів.

Марина Пирожук

Леонід Кравчук, один із лідерів СДПУ(о),членом якої свого часу був Зінченко, і яка підтримує кандидата у президенти Януковича спростовує інформацію про використання прем’єром адмінресурсу і заявляє, що кошти на соціальні програми уряд отримав від приватизації.

Леонід Кравчук

“Качечка” про те, що от, мовляв, от гроші в бюджеті і ці гроші будуть використовуватись для людей, потім для підняття зарплат і це буде йти на користь нинішньому прем’єру, то все це неправда.

Грошей зараз від приватизації є гривень. Ще не було включено законів про те, який доступ мають до ЗМІ і які можливості кожного кандидата. Коли це все буде використане, то тоді можна говорити, а зараз ніякого адмінресурсу ніхто не вживає. Це є свідома дезінформація.

Марина Пирожук

Про неприпустимість використання Януковичем адмінресурсу говорить і керівник виборчого штабу Януковича Сергій Тигіпко.

Сергій Тигіпко

Я скажу відверто. Я не можу гарантувати нічого. Я одне хочу сказати, що я зроблю все для того, щоб цього адміністративного тиску не було і для того, щоб вибори пройшли прозоро.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG