Доступність посилання

ТОП новини

Черниш Григорій Семенович


Біографія

Народився 12 червня 1941 року в селі Фронтівка Оратівського р-ну Вінницької області на Україні. Громадянин України. Одружений, має сина.

Був засуджений за приватну практику, судимості зняті.

· В 1958 році закінчив 10 класів Яструбинецької середньої школи. · В 1963 році поступив в Київський медичний інститут ім. Академіка Богомольця, закінчив 6 курсів, але диплом не одержав. · В 1975 році вступив і в 1980 році закінчив 2-й Московський ордена Леніна державний медичний інститут ім. М. Пирогова. · В 1994 році обраний Дійсним членом (академіком) Академії медико-технічних наук Російської Федерації за нетрадиційні методи лікування (Лікувальна Сапфірова кімната). · В 1995 році обраний Академіком соціальних наук Російської федерації за нові форми ринкових взаємовідносин в комерційних структурах (Благодійність). · З 1958 по 1960 рік працював на залізниці. · З 1960 по 1963 рік служив в лавах Радянської Армії. · З 1980 по 1994 рік займався нетрадиційними методами лікуваня. · В 1992 році заснував Інноваційно-лікувальний діагностичний концерн "Ескулап", президент концерну. · В 1992 році заснував Міжнародний громадський благодійний фонд під назвою "Всесвітня організація допомоги тяжкохворим", реєстраційний номер 0039 від 28.01.1994 року. · З грудня 1994 року - голова Партії реабілітації тяжкохворих України. З 23 липня 2004 року - голова Партії реабілітації народу України. · У 1999 році балотувався в кандидати на пост Президента України по одномандатному виборчому округу.

Винаходи

Запатентував у 1995 році:

· патент N 2030909 на винахід "Медична камера" (сапфірова кімната) · патент N 2030910 на винахід "Засіб для впливу на організм".Передвиборна програма кандидата в Президенти України Черниша Григорія Семеновича

1. Відродження духовного і матеріального добробуту народу України на основі чотирьох духовних законів, які були закладені в глибинах нашого походження. 2. Ліквідація наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 3. Реабілітація "мертвої зони" Чорнобиля. 4. Створення України безмитною зоною. 5. Ліквідація злочинності, тюрем, таборів для малолітніх, забезпечення пенсіями людей, які постраждали від соціальної несправедливості, інвалідів праці, Великої Вітчизняної війни та інвалідів інтернаціоналістів. 6. Підвищення матеріального і духовного добробуту народу України, забезпечення мінімального життєвого рів ня однієї людини із розрахунку 4257 гривень в місяць. 7. Видача безкоштовно лікувальних прикрас, на основі мінералу топаза всім жителям України. 8. Розрахунок із зовнішніми та внутрішніми боргами України. 9. Створення демократичного суспільства, яке забезпечить вільний розвиток людини і захистить її права. 10. Створення в Україні суспільства, в якому має бути пріоритетною економічна політика на основі різноманітних форм власності, високий життєвий рівень народу, соціальна справедливість, духовна свобода, відкритість до навколишнього світу. 11. Створення умов для задоволення національно-культурних потреб усіх етнічних груп, які живуть в Україні. 12. Проведення приватизації, земельної реформи і передачі жителям України землі у приватну власність, здійснення радикальних економічних реформ на основі нових форм в ринкових взаємовідносинах - "Благодійність". 13. Створення умов кредитної політики з максимальною відсотковою ставкою у розмірі шість відсотків річних для жителів України. 14. Створення умов державного забезпечення дітей віком до 16 років, медичного обслуговування та середньої освіти 15. Забезпечення високого матеріального рівня життя медичним працівникам, вчителям, письменникам, художникам, науковцям, військовослужбовцям, працівникам юстиції, судів і правоохоронних органів. 16. Створення міст для порушників законів і засуджених. 17. Реалізація програми зовнішньої, внутрішньої та соціальної політики ПРНУ. 18. Утвердження України на міжнародній арені, як миролюбивої держави з історичним минулим на основі "Дорога, Правда і Життя".

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG