Доступність посилання

ТОП новини

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "В першому турі Україна обере мене президентом"


Із програми «Час» (5 канал)

У студії - Андрій ШЕВЧЕНКО. Ну а в студії ми маємо чоловіка, чию виборчу програму так само забракувала ЦВК, але він став кандидатом у президенти. Цей кандидат особливий хоча б тим, що він має найскандальнішу і найскладнішу історію стосунків з Центрвиборчкомом. Він тричі подавав документи, мусив переписувати свою програму, яку Верховний суд визнав незаконною. Гість в студії - Володимир Нечипорук. В кулуарах я почув, що..., що пан Нечипорук - це нічний жах Центральної виборчої комісії. Що у Вас так не склалися стосунки?

Володимир НЕЧИПОРУК, кандидат у Президенти: "Ну, по-перше, не три рази подавав документи, а два..."

Андрій ШЕВЧЕНКО: Погрожували третій раз подавати...

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Навіщо погрожувати, коли все нормально і, я думаю, що ЦВК несправедливо направили мою програму на суд, тому що ЦВК спочатку потрібно читати Конституцію, а потім ті закони, які є нижче Конституції. Закон про вибори президента - це закон України, а Конституція - це основний закон і стаття 34 Конституції, яка говорить, що кожен громадянин України має право на вільне висловлення своїх думок, вираження своїх думок і інше. Тому..."

Андрій ШЕВЧЕНКО: Ми, тобто, маємо рішення Верховного суду, який визнав вашу програму незаконною...

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Рішення Верховного суду було слідуючим. Те, що ЦВК питання ставило, що це розпалювання міжнаціональної ворожнечі, там розподіл території України і інші. Ці.., жодні питання з них судом не підтвердилося. Суд підтвердив тільки питання таке... якщо.., де я написав, що розподіл влади в Україні повинен бути відсотково рівний кожній нації. Якщо Україна, нація українська має 80%, то і влади повинна ця нація мати 80%. Якщо інші нації мають меншість, 0,24%, то і влади в них стільки повинно бути. Чому це..."

Андрій ШЕВЧЕНКО: Власне, я мушу повідомити глядачам "5-го каналу", що ну на схожу тему Ви вже говорили в цій студії, студії "5-го каналу" і після цього ефіру "5 канал" отримав лист із прокуратури Шевченківського району, в якому від нас вимагали надати матеріали цього ефіру, оскільки йшлося про можливе порушення кримінальної справи проти Вас саме через... за фактами розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Всі ці заяви - це спосіб виокремитися, виділитися поміж іншими, поміж інших кандидатів?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Я думаю, що всі ці заяви - це спроба тих людей, які сьогодні при владі, опорочити того кандидата в президенти, який дійсно несе справедливі і дійсно хороші для народу і програму, і закони, і майбутнє життя. От, це захист владних структур від того, що хтось їх може поміняти і не по їхньому розкладу піде вся ця виборча кампанія і таке інше".

Андрій ШЕВЧЕНКО: Можемо нагадати хто такий Володимир Нечипорук.

Володимир Нечипорук, кандидат у Президенти України: Народився 1949 року на Хмельниччині. Закінчив Академію МВС СРСР та Київський університет ім. Шевченка, доктор юридичних та філософських наук. У 2002 році був обраний у народним депутатом у 194 окрузі Хмельницької області. До листопада 2003 року був членом фракції СДПУ(о), зараз входить до фракції "Демініціативи - Народовладдя". Лідер партії "Народна влада".

Андрій ШЕВЧЕНКО: Ви були з об''єднаними соціал-демократами. Зараз Ви говорите опозиційні речі. З ким Ви?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Ну, з об''єднаними соціал-демократами на початку парламентського... парламенту 4-го скликання я скажу, що нічого поганого не було. Справа в тому, що парламент ділиться на... структуризується на політичні - це фракції і професійні - це комітети. Тому я завжди правоохоронець і я на сьогодні являюсь головою підкомітету з питань парламентського контролю за діяльністю правоохоронних органів, а політична структуризація - я створив свою фактично партію. Це "Народна влада" і зі мною однодумці, тому звісно, що я вийшов у фракцію "Народовладдя" Богдана Губського, який очолював і мої однодумці, находяться багато їх в цій фракції, багато хто вийшов у групу "Центр"..."

Андрій ШЕВЧЕНКО: (перебиває гостя - "УС") Все ж таки зорієнтуйте в політичних координатах. Ви з владою чи Ви з опозицією?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Я і не з владою, і не з опозицією. Я з народом. Я йду з народом. Я в деяких питаннях не підтримую опозицію, бо багато її питань і рішень неправильних, я рахую, і багато питань і рішень і влади сьогодні неправильних, тому я не можу сказати, що я з владою чи я з опозицією".

Андрій ШЕВЧЕНКО: Чим Ви відрізняєтеся від інших кандидатів у президенти?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Я відрізняюся тим, що моя програма, і мої думки, і моє бажання - я можу зробити з України процвітаючу державу, з української нації, із рабської, яка сьогодні є і находиться в основному в сільській місцевості і не проживає, а прозябає я можу зробити щасливу націю протягом двох років, ставши президентом".

Андрій ШЕВЧЕНКО: Це саме кажуть всі інші кандидати у президенти...

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Ну, хай попробують, зроблять. Наприклад, хто із кандидатів в президенти може запропонувати таку систему оподаткування, яку запропонував я і яка сьогодні не проходить. Це 5% з обороту і яка збільшить бюджет із 62 мільярдів гривень до 174,8 мільярда гривень і заставить олігархів, директорів великих підприємств, так званих інвесторів платити податок. А сьогодні податок платять тільки громадяни, які чесно отримують зарплату і з них ще й забирають цей податок".

Андрій ШЕВЧЕНКО: На який результат Ви розраховуєте в цій кампанії? За який результат можете поручитися?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Розумієте, коли мене запитували на виборах в 2002 році соціологічна служба і говорили, Володимир Павлович, Ви в своєму окрузі зараз не пройдете, тому що було виїзне засідання Кабінету міністрів, який очолював тоді Кінах в місті Хмельницькому, який дав команду..."

Андрій ШЕВЧЕНКО: За який результат Ви можете поручитися?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "... Послухайте мене, я відповідаю. І який дав команду, щоб Нечипорук не пройшов, а пройшов Гетьманенко. Його банків Гетьманенко вложив тоді 750 тисяч доларів, допоміг мому населенню округу трошки вийти із кризи матеріальної, а я за 48 тисяч гривень пройшов і став народним депутатом, тому що люди мені вірили і люди знають: якщо Нечипорук говорить - він це буде робити".

Андрій ШЕВЧЕНКО: Пане Володимире, я хочу почути конкретну відповідь на конкретне запитання. За який результат Ви можете поручитися?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Я можу поручитись.., ну поручатись Господь Бог тільки може. А все-таки, я думаю, що на цих виборах я виграю вибори".

Андрій ШЕВЧЕНКО: Якщо Ви не потрапите до другого туру і країні доведеться вибирати між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем, Ваші дії?

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "Цього не буде. Цього не буде. Такої ситуації не виникне".

ВОЛОДИМИР НЕЧИПОРУК: "В першому турі Україна обере мене президентом".

Час (5-й канал)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG