Доступність посилання

ТОП новини

Симоненко в разi обрання президентом готовий запропонувати Морозу очолити уряд.


Лiдер Компартiї Петро Симоненко в разi обрання його президентом України готовий запропонувати лiдеру Соцпартiї Олександру Морозу очолити уряд.

"Виходячи у тому числi i з принципової позицiї про необхiднiсть проведення полiтичної реформи, звертаюся сьогоднi до Олександра Мороза з пропозицiєю в разi обрання мене президентом України очолити Кабiнет мiнiстрiв i взяти безпосередню участь у практичнiй реалiзацiї моєї програми "З людьми i для людей!" - програми вiдродження країни, програми, яка вiдповiдає очiкуванням бiльшостi наших громадян. Якщо, звичайно Олександр Олександрович подiляє її принциповi положення", - заявив П.Симоненко.

Вiдповiдаючи на запитання щодо можливостi об''єднання лiвих сил, П.Симоненко заявив, що "дiйове об''єднання лiвих як могутньої полiтичної альтернативи диктатурi кримiнальної олiгархiї можливе тiльки на базi КПУ". "Кiлькiсть голосiв, вiдданих, наприклад, у 1999 роцi за кандидата на посаду президента Україи вiд Компартiї була такою ж, як i кiлькiсть голосiв, отриманих усiма iншими кандидатами, що ототожнюють себе з лiвим спектром. На парламентських виборах 2002 року Компартiя Україи отримала вдвiчi бiльше голосiв виборцiв, нiж всi iншi разом взятi партiї що вiдносять себе до лiвих", - вiдзначив вiн.

Інтерфакс-Україна

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG