Доступність посилання

ТОП новини

Куди йдуть гроші.


Не менш як 412 тис. грн. (близько 80 тис. дол.) необхідно на оплату передвиборної агітації одного кандидата в Президенти України за рахунок коштів держбюджету для виконання норм закону про вибори глави держави. Про це повідомив журналістам голова Центральної виборчої комісії України Сергій КІВАЛОВ.

За його словами, основна частина цієї суми припадає на використання ЗМІ для ведення передвиборної агітації на регіональному рівні - 245 тис. грн. (приблизно, 46 тис. дол.), а також на виготовлення інформаційних плакатів - близько 132 тис. грн. (25 тис дол.).

Крім того, на оплату публікації передвиборних програм у газетах "Голос України" і "Урядовий кур’єр" передбачено близько 23 тис. грн., ефірного часу на загальнонаціональному теле- і радіоканалі - не менш як 7 тис. грн., проведення теледебатів - 5 тис. грн.

У кошторисі на організацію і проведення виборів Президента України на оплату передвиборної агітації кандидатів з держбюджету загалом передбачено 8,036 млн. грн.

За рахунок коштів держбюджету кожному кандидатові має бути надано для ведення передвиборної агітації не менше 30 хвилин ефіру на загальнонаціональному телеканалі, 45 хвилин - на загальнонаціональному радіоканалі, а також по 30 хвилин на регіональних телеканалах і 20 хвилин на регіональних радіоканалах у кожному з 27 регіонів. Крім того, кандидати мають право брати участь у телевізійних дебатах, тривалість яких не повинна бути меншою 60 хвилин безперервного ефіру.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG