Доступність посилання

ТОП новини

Міністерство оборони Угорщини наполягає на продовженні мандату угорських миротворців в Іраку


Представник оборонного відомства Угорщини повідомив, що мандат угорського миротворчого контингенту в Іраку закінчується наприкінці 2004-го року. За його словами, угорський уряд не має наміру відкликати триста угорських військових, які перебувають у складі міжнаціональних сил під командуванням поялків.

Представник оборонного відомства Угорщини повідомив, що мандат угорського миротворчого контингенту в Іраку закінчується наприкінці 2004-го року. За його словами, угорський уряд не має наміру відкликати триста угорських військових, які перебувають у складі міжнаціональних сил під командуванням поялків. Однак цей намір повинні законодавчо закріпити Національні збори угорської репсубліки. При чому рішення приймається лише тоді, коли за нього проголосують дві третини угосрьких депутатів. Вони зберуться на осінню сесію у вересні. Ставлення депутатів, головно консервативної опозиції, до іракської місії, є далеко неодзначним.

У четвер в Україну має приїхати міністр оборони Сполучених Штатів Дональд Рамсфелд. Оглядачі очікують, що мова піде про подальше перебування українських миротворців в Іраку та Косові.
XS
SM
MD
LG