Доступність посилання

ТОП новини

ВІТРЕНКО ПОЗБАВИЛИ МОЖЛИВОСТІ ВИСТУПИТИ НА РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННІ УЖГОРОДА.


Кандидата на посаду Президента України, лідера ПСПУ Наталію ВІТРЕНКО позбавили можливості виступити на радіо і телебаченні Ужгорода.

Як повідомила Н.ВІТРЕНКО кореспонденту УНІАН, напередодні її візиту до Ужгорода, по телефону було досягнуто домовленості з директором Закарпатського обласного радіо та телебачення щодо її виступів по місцевому радіо та телебаченню. В ході телефонної розмови, за її словами, було домовлено, що о 14.30 дня кандидат у президенти, лідер ПСПУ виступить з півгодинним ефіром на радіо, а пізніше, після зустрічі з виборцями обласного центру, відбудеться запис її 15-хвилинного виступу на телебаченні.

Але сьогодні, коли Н.ВІТРЕНКО прибула до Ужгорода і спробувала додзвонитись до директора телерадіокомпанії, то спочатку виявилось, що зв''язку з ним нема, в результаті чого радіоефір не відбувся.

Коли ж нарешті Н.ВІТРЕНКО "відшукала" таки директора Закарпатського облтелерадіо, він заявив, що "всі його камери знаходяться на міському фестивалі", тому можливості записати телепередачу за її участю не має.

У зв''язку з чим, Н.ВІТРЕНКО заявила, що вважає ці дії порушенням її прав, як кандидата у Президенти України, оскільки згідно з законодавством має право під час передвиборчої кампанії використовувати теле- та радіо ефір для ознайомлення виборців зі своєю програмою. UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG