Доступність посилання

ТОП новини

У РАЗІ ПЕРЕМОГИ ЮЩЕНКА НА ВИБОРАХ УКРАЇНА НЕВДОВЗІ СТАНЕ ЧЛЕНОМ ЄС, ПЕРЕКОНАНИЙ ГОЛОВА АСОЦІАЦІЇ ЄВРЕЙСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ І ОБЩИН.


Виконавчий віце-президент Конгресу національних громад, голова Асоціації єврейських організацій і общин (ВААД) України Йосиф ЗІСЕЛЬС вважає, що у разі перемоги Віктора ЮЩЕНКА на президентських виборах Україна невдовзі буде серед членів Європейського Союзу.

"На моє особисте переконання, якщо В.ЮЩЕНКО стане Президентом, то через 10 років - за умови, що у нього буде другий термін президентських повноважень, - Україна однозначно буде серед членів ЄС", - заявив Й.ЗІСЕЛЬС.

Водночас, Й.ЗІСЕЛЬС підкреслив, що він може "пояснити свій вибір і особисту позицію", коли голосує за того чи іншого кандидата, але ніколи не покличе за собою людину, яка "не визначилася сама". "Національні громади не створюються за політичною ознакою. І до цих громад приходять люди різних політичних поглядів – від "лівих" до "правих". Ми ж не можемо поставити громаду - будь вона польською, угорською, румунською чи грецькою - на межу розколу, і тягнути за одного кандидата у Президенти або якусь конкретну партію. Але ж ми бачимо спроби такі, коли національні громади тягнуть голосувати за Віктора ЯНУКОВИЧА", - сказав Й.ЗІСЕЛЬС.

"Владі треба зрозуміти: люди, які приходять на виборчі дільниці, залишаться один на один зі своїм сумлінням і самі вирішать, що краще для України, для їх національної громади, що краще для них особисто і краще для світу взагалі. З ЮЩЕНКОМ я бачу Україну у цивілізованій Європі. Для мене це дуже важливо, щоб вона була там. Якщо ми залишимося у тому ж оточенні, в якому ми були 70 років, є зараз, то ми і далі будемо такими ж, хто нами керує. І залишимося тією країною, яка ніяк не може вийти із своєї постколоніальної проблематики", - переконаний Й.ЗІСЕЛЬС.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG