Доступність посилання

ТОП новини

УКРАЇНЦІ ХОЧУТЬ ЗМІН, ПОДІЛЯЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ І ПРАГНУТЬ ДО ДЕМОКРАТІЇ – ЮЩЕНКО.


"Українці хочуть змін – мирних і демократичних – так само, як хотіли їх 13 років тому. Вони хочуть покласти край урядовій корупції, одержати гідні роботу і зарплати, і президента, якому можна довіряти. Українці поділяють європейські цінності і прагнуть до демократії", - наголосив кандидат у Президенти України Віктор ЮЩЕНКО у статті під назвою "Вибір України", надрукованій у "The Wall Street Journal Europe".

Як йдеться в публікації, В.ЮЩЕНКО підкреслив: "Сьогодні режим президента Леоніда КУЧМИ перетворився на беззаконня. Стеження, яке влада нещодавно установила за мною і моєю родиною, – це прояв тоталітаризму. У демократичній державі це викликало би скандал, але в Україні уряд називає це загальноприйнятою практикою".

За словами В.ЮЩЕНКА, "нещодавно я висунув свою кандидатуру на посаду президента, тому що вважаю, що моя політика допоможе згуртувати моїх співгромадян і запровадити в життя необхідні зміни, щоб поліпшити життя 48–мільйонного населення країни". "Вибір, який стоїть перед виборцями, зрозумілий.

З одного боку – моє бачення України, яке пропонує систему, засновану на демократичних європейських цінностях, що дадуть можливість кожному громадянину реалізувати свій соціоекономічний потенціал у країні, де править закон.

З іншого боку – представники правлячого режиму, які пропонують збереження нинішньої автократії, яка керує конкуруючими фінансово–промисловими групами. Їхні корумповані бюрократи провадять у життя непопулярну політику, зневажаючи індивідуальні свободи й елементарні права людини", - зазначив В.ЮЩЕНКО в публікації "The Wall Street Journal Europe".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG