Доступність посилання

ТОП новини

БОЙКО У РАЗІ ОБРАННЯ ПРЕЗИДЕНТОМ МАЄ НАМІР ЗВІЛЬНИТИ УКРАЇНУ ВІД ОЛІГАРХІВ


Кандидат у президенти України Богдан БОЙКО у разі його обрання на пост глави держави має намір наслідувати приклад російського Президента Володимира ПУТІНА і позбутися олігархів. Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Запоріжжі, зазначивши, що, на відміну від російського Президента, діятиме не силовими методами, а законодавчими. "ПУТІН їх позбавився за допомогою сили, а ми будемо за допомогою закону", - заявив Б.БОЙКО, вказавши, що "зараз в Україні панують чотири клани: "СУРКІС-МЕДВЕДЧУК", "ЮЩЕНКО-ТИМОШЕНКО", "КУЧМА-ПИНЧУК" і "ЯНУКОВИЧ-АХМЕТОВ".

Одним із методів звільнення українців від олігархів, за словами Б.БОЙКА, повинна стати повна реприватизація приватизованих не на користь народу підприємств.

Б.БОЙКО висунутий кандидатом у президенти України коаліцією "Рух українських патріотів", до складу якої ввійшли НРУ "За єдність", Всеукраїнська організація "Тризуб" ім. Степана Бендери, громадська організація УНА-УНСО, Товариство відродження української нації, громадська організація "Український патріот" і Всеукраїнський конгрес "Європейський вибір".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG