Завершилися 28-і Олімпійські ігри у столиці Греції Афінах

Збірна США стала переможцем загального заліку олімпійських ігор. На рахунку американської делегації 103 медалі, 35 з яких золоті. Друга сходинка в команди Китаю - 63 медалі, у тому числі 32 золотих. Третьою фінішувала російська команда, яка зуміла вибороти 92 медалі, 27 з яких стали найвищого ґатунку.

Збірна України у загальному заліку на 12-му місці. Українські спортсмени завоювала 23 медалі – 9 золотих, 5 срібних та 9 бронзових.

Глава Міжнародного Олімпійського Комітету Жак Рогге привітав організаторів Олімпіади в Афінах із успішним проведенням Ігор. За його словами, не дивлячись на складність в організації безпеки, величезні фінансові витрати, проблеми із термінами завершення будівництва деяких олімпійських об’єктів, - Афіни можуть пишатися Іграми. Жак Рогге також наголосив на важливості антидопінгової кампанії.