Доступність посилання

ТОП новини

НА ЗАКАРПАТТІ КОЖЕН БІГ-БОРД ЯНУКОВИЧА ЩОНОЧІ ОХОРОНЯЮТЬ ПО ДВА МІЛІЦІОНЕРИ – РЕГІОНАЛЬНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО “НАШОЇ УКРАЇНИ”.


Віднедавна на Закарпатті щоночі по два співробітники патрульно-постової служби органів внутрішніх справ охороняють біг-борди кандидата на пост Президента України від влади Віктора ЯНУКОВИЧА. Про це повідомили УНІАН у прес-службі Регіонального представництва виборчого блоку Віктора ЮЩЕНКА „Наша Україна” у Закарпатській області.

За даними прес-служби, охорона розставляється біля кожного рекламного панно „Тому що” з початком сутінок, а близько сьомої години ранку охорону знімають. У разі, якщо міліціонери вночі прогавили і біг-борд було пошкоджено, то вони не мають права залишити довірений пост до тих пір, поки не буде відновлено панно.

Одночасно, повідомляє прес-служба, при в’їзді в кожний районний центр області на постах ДАІ збудовано воєнізовані доти, які, як правило, зводять під час військових кампаній. Зокрема, при в’їзді в місто Мукачеве встановлено дот, через який проглядається автомобільний шлях на Ужгород, Львів та Берегово. За словами майора міліції, який забажав залишитись неназваним, дані доти зведені через те, що є побоювання про можливі напади на пости ДАІ.

Народний депутат України Іван ІВАНЧО, коментуючи останні нововведення закарпатських правоохоронців, зазначив: “Схоже, що для міліціонерів Закарпаття немає нічого важливішого за охорону біг-бордів. Сотні правоохоронців змушені охороняти рекламні панно в той час, коли в області вчиняється близько двох десятків злочинів. До мене неодноразово підходили прості виборці, котрі не розуміють, чому під їхніми вікнами постійно перебувають по два правоохоронці. Невже вони вважають, що нормальний чоловік піде вночі нищити нікому не потрібне рекламне панно. А крім того, люди питають, чи варто для цього використовувати їхні податки?”

Щодо будівництва воєнізований дотів, то народний депутат України переконаний, що влада всерйоз стурбована можливим програшем їхнього кандидата на президентських виборах. А тому шукає будь-які засоби, щоб зберегтись після президентських виборів. Причому вона (влада) може вдатися до будь-яких заходів. Скоріше за все, говорить І.ІВАНЧО, будівництво дотів та регулярний показ через центральні телеканали навчань спецпідрозділів міліції знаходяться в одному ланцюжку. А пояснення міліціонерів про можливий напад на пост ДАІ нічого окрім посмішки не викликає, зазначає депутат.

І.ІВАНЧО повідомив, що має намір звернутися з відповідним запитом до керівництва правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування Закарпаття щодо підстав для будівництва дотів.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG