Доступність посилання

ТОП новини

Штаб Януковича звинувачує штаб Ющенка у використанні брудних технологій.


Марина Пирожук

Київ, 30 серпня 2004 року - Виборчий штаб кандидата в Президенти Віктора Януковича заявляє, що штаб кандидата в Президенти Віктора Ющенка використовує під час виборчої кампанії "брудні" політичні технології.

Про це сьогодні на прес-конференції у Києві зазначив керівник виборчого штабу Віктора Януковича Сергій Тигипко. Він також заявляє, що влада не має жодного стосунку до вибуху на троєщинському ринку, і що вона не зацікавлена в дестабілізації в країні.

Тим часом кандидат від опозиції Ющенко висловлює упевненість, що влада використовує причетних до вибуху на ринку для чорного піару, аби кинути тінь на його команду .

Сергій Тигипко на сьогоднішній прес-конференції наголосив, що їхні конкуренти використовують п’ять брудних політичних технологій. Однією з брудних технологій Тигипко називає так звану «юридичну війну», коли Центральна виборча комісія закидається необгрунтованими скаргами на адресу кандидпата від влади та соціологічну війну.

Соціологічною війною керівник виборчого штабу Януковича називає підготовку до проведення в день виборів екзит-полу, який за його словам, допоможе опозиції визнати вибори сфальсифікованими в разі перемоги Януковича.

Такою ж брудною технологією Тигипко вважає закиди на адресу кандидата у президенти від влади стосовно використання ним адмінресурсу.

Він сказав, що виступає проти використання адмінресурсу на місцях, зазначивши при цьому, що подолати зайву демонстрацію відданості місцевих керівників можна лише з проведенням політичної реформи, коли очолювати окремі органи на місцях будуть представники різних партій.

Решта брудних технологій з анонсованих п’яти Тигипко не назвав.

Сергій Тигипко

Передвиборча кампанія, на мій погляд, набирає таких , деяких небезпечних ознак. І ці тенденції можуть призвести до руйнівних наслідків для суспільства. І як керівник виборчого штабу одного з найбільш рейтингових кандидатів добре бачу, які технології тут застосовуються і до чого вони можуть призвести. Хочу сказати, що все це разом скаладає піар - технологію. На мій погляд – це брудна піар - технологія. І яка б хотіла привести до одного – якщо не один кандидат, то заворушення в країні, проблеми в країні, непокора в країні, якась революція, як би її не називали, в країні. Чим це все завершиться. Нікому не цікаво.

Марина Пирожук

Комеентуючи події на Троєщинському ринку Тигипко заявив, що влада не зацікавлена у дестабілізації в країні, і що дестабілізуючі дії потрібні швидше опозиції.

Сергій Тигипко

Кому потрібно розхитувати сьогодні ситуацію? І хто її розхитує реально? Навіщо владі рвати троєщинський ринок. У влади все в порядку. Рейтинг росте, економіка працює, зарплати піднімаються, пенсії піднімаються, а звідси і рейтинг росте, і владі не потрібна ця дестабілізація.

Тим часом кандидат у президенти, лiдер блоку “Наша Україна” Вiктор Ющенко заявляє, що громадяни, яких звинувачують в органiзацiї вибухiв на Троєщинському ринку у Києвi, не мають жодного стосунку до очолюваної ним полiтичної сили.

Він також висловив упевненiсть, що "влада використовує виконавцiв вибуху для манiпуляцiй, щоб кинути тiнь на його команду.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG