Доступність посилання

ТОП новини

ПРОТИ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКРАДИ, ЯКА ВІДМОВИЛАСЯ ПІДТРИМУВАТИ КАНДИДАТА ЯНУКОВИЧА, ЗА УЧАСТЮ МІЛІЦІЇ СКОЄНО ПРОВОКАЦІЮ.


Проти Броварської міської ради, яка відмовилася підтримувати кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, за участю міліції скоєно провокацію. Про це йдеться в заяві міської ради міста Бровари, переданій УНІАН.

Як зазначається в документі, протягом 2,5 років обрана громадою міста Бровари влада, дотримуючись Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», послідовно відстоює конституційні права і свободи громадян. У зв’язку з цим на неї постійно чиниться тиск, обмежується фінансування, здійснюються акції з дискредитації окремими засобами масової інформації. А напередодні виборів Президента України цей тиск посилився особливо. Як зазначається в заяві, правоохоронні органи активізувались у намаганнях представити будь-які дії посадових осіб міської влади в негативному світлі з метою порушення кримінальних справ та спроб здійснити провокації.

Так, після виступу міського голови Броварів в УНІАН та зустрічі громади міста і міського голови Віктора АНТОНЕНКА з кандидатом у Президенти України Віктором ЮЩЕНКОМ, в ніч на 30 серпня близько другої години ночі двоє невідомих молодих людей інсценували п’яний дебош біля входу в будівлю Броварської міської ради. Викликаний черговою міськвиконкому наряд міліції замість того, щоб затримати хуліганів, намагався забрати чергову з робочого місця нібито для складання протоколу у відділенні міліції. При цьому пропонувалось взяти міськвиконком під охорону співробітниками органів МВС.

Як зазначається в документі, чітко виконуючи свої обов’язки, чергова відмовилася залишити робоче місце і викликала співробітника міськвиконкому. Після його прибуття необхідність в доставці чергової до відділення міліції та в складанні протоколу відпала.

Після інциденту, керівництво міськради звернулося в Броварський міськвідділ Головного управління МВС України у Київській області для отримання роз’яснень, і виявило, що у ніч на 30 серпня ніяких фактів правопорушень біля міськвиконкому, як і фактів затримання самих правопорушників зафіксовано не було. Працівниками ж МВС, котрі з’явилися на виклик чергової, були працівники Броварського відділу державної охорони по боротьбі з економічною злочинністю, які не здійснюють функції з охорони громадського порядку.

Броварська міськрада вважає цей випадок однією з ланок провокацій з боку працівників МВС. “Залишається тільки здогадуватись, що могли знайти у порожньому приміщенні міськвиконкому вночі вищеназвані співробітники МВС після взяття його під особисту охорону. Враховуючи останні події, це могла бути література антидержавного спрямування, а також зброя, вибухівка, наркотики, фальшива валюта тощо”, - йдеться в заяві міськради.

“Це свідчить про те, що на сьогодні є небезпека подальшого посилення тиску і провокацій проти міської влади м. Бровари, особисто проти міського голови В.АНТОНЕНКА, членів його команди та їх родин з метою знищення реального самоврядування у місті Бровари напередодні виборів Президента України. Броварська міська рада заявляє, що і в подальшому буде адекватно реагувати на всі спроби провокацій та чинення тиску на міську владу”, - йдеться в заяві, підписаній секретарем міської ради Любов’ю ГОРБАТЮК.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG