Доступність посилання

ТОП новини

За даними міністерства охорони здоров’я Північної Осетії, під час захоплення школи загинули 4 особи, 10 поранені. У міністерстві спростували попередню інформацію про 7 убитих


Люди, які захопили школу, погрожують убивати по 50 заручників за кожного убитого члена їхньої групи, і по 20 – за кожного пораненого.


Люди, які захопили школу, погрожують убивати по 50 заручників за кожного убитого члена їхньої групи, і по 20 – за кожного пораненого.

Ось що повідомив журналістам раніше один із учнів: “Коли ми стояли біля воріт, не на лінійці, грала музика, я побачив, як бігли троє чоловіків із автоматами. Спочатку подумав, що це жарт, а потім почали стріляти у повітря, і ми побігли”.

Керівник міністерства внутрішніх справ Північної Осетії Казбек Дзантієв повідомив сьогодні журналістам:

"Поки що про харчування, про воду - контактів встановити не вдалося, однак, тим не менше , ми приготували і воду, і бутерброди, і продукти харчування, і медикаменти - усе це готове.

А віце-прем’єр-міністр Чечні Рамзан Кадиров сьогодні у Грозному висловив свою думку про тих, хто тримає дітей заручниками:

"Сьогодні вони знову довели, що вони - не люди, що у них взагалі немає ідеї, взагалі нічого святого. Це ж діти, вони всі вчились у школі, 1 вересня - це найлюдяніший для дітей святковий день. Вони зіпсували це і дітям, і всім. Тому, ми вважаємо, одне місце, куди їх відправити, - на той світ".
XS
SM
MD
LG