Доступність посилання

ТОП новини
20 Вересень 2018, Київ 03:32

ЦВК УХВАЛИЛА ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ГОЛОСУВАТИМУТЬ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ ЗА КОРДОНОМ.


Центральна виборча комісія України ухвалила звернення до громадян України, які голосуватимуть на президентських виборах за кордоном.

Як передає кореспондент УНІАН, у зверненні зазначається, що Конституція України закріпила право кожного громадянина вільно обирати. Для ЦВК вкрай важливим є те, що кожний громадянин України, де б він не перебував, зміг скористатися своїм виборчим правом.

ЦВК нагадує, що громадяни України, які перебувають за її межами матимуть змогу взяти участь у голосуванні на закордонних виборчих дільницях, утворених при дипломатичних, інших офіційних представництвах та консульських установах України за кордоном.

При цьому підкреслюється, що ЦВК, усвідомлюючи необхідність реального забезпечення конституційних виборчих прав громадян України, своїм рішенням передбачила можливість утворення за певних умов у виняткових випадках закордонних виборчих дільниць у місцях компактного проживання, перебування, або здійснення трудової діяльності українців за кордоном.

ЦВК нагадує, що виборці, які не перебувають на консульському обліку і не мають відкріпного посвідчення повинні до 23 жовтня включно особисто подати до відповідної дільничної виборчої комісії за кордоном письмову заяву про включення до списку виборця із зазначенням необхідних даних та наданням необхідних документів.

У зверненні також нагадується, що за наявності відкріпного посвідчення українець може в будь-який день, включаючи день голосування, подати до відповідної дільничної виборчої комісії письмову заяву про включення до списку виборців.

УНІАН

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG