Доступність посилання

ТОП новини

ГАЗЕТА "УКРАЇНА МОЛОДА" МАЄ СПРОСТУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ ЯНУКОВИЧ ВВАЖАЄ НЕДОСТОВІРНОЮ – РІШЕННЯ ЦВК.


Центральна виборча комісія частково задовольнила скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Раїси БОГАТИРЬОВОЇ щодо публікації в газеті "Україна Молода" матеріалу "Біг-морди" - у яку копієчку влітає наочне "тому що" кандидата ЯНУКОВИЧА" від 17 серпня 2004 року.

Як передає кореспондент УНІАН, ЦВК визнала бездіяльність приватного підприємства "Україна Молода", яке є засновником та видавцем щоденної газети "Україна Молода", щодо опублікування спростування даного матеріалу в газеті.

ЦВК прийняла рішення зобов''язати "Україну Молоду" за власний кошт до 16 вересня опублікувати спростування інформації, яку кандидат в президенти України В.ЯНУКОВИЧ вважає недостовірною. В рішенні ЦВК зазначається, що це спростування має бути опубліковане без коментарів та скорочень. Дане рішення не підтримали 2 члени ЦВК, всі інші проголосували "за".

Крім того, на засіданні ЦВК було розглянуто ряд інших скарг довірених осіб кандидатів на пост Президента. Зокрема було розглянуто і відмовлено у розгляді трьох скарг довіреної особи кандидата на пост Президента України Андрія ЧОРНОВОЛА у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Юлії ТАНАС щодо дій кандидата у Президенти Віктора ЮЩЕНКА.

Також було відмовлено у розгляді ряду скарг на кандидатів у Президенти України Віктора ЮЩЕНКА і Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG