Доступність посилання

ТОП новини

РОЗПАД ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ БОЙКО ПОВ’ЯЗУЄ З ТИМ, ЩО КУЧМА ЗРОБИВ СТАВКУ НА ЮЩЕНКА.


Кандидат на пост Президента України, голова секретаріату політичної партії «Народний рух України за єдність» Богдан БОЙКО пов’язує розпад парламентської більшості з тим, що значна кількість депутатів зрозуміла, що нині діючий Президент України Леонід КУЧМА «зробив ставку на Віктора ЮЩЕНКА як наступного главу держави». Про це Б.БОЙКО заявив кореспонденту УНІАН.

За словами кандидата в Президенти, «і Банкова, і фракції Верховної Ради України були зацікавлені в тому, що за підтримку В.ЮЩЕНКА Росії доведеться платити великою кількістю майна».

На переконання Б.БОЙКА, після обрання В.ЮЩЕНКА на посаду Президента буде великий перерозподіл майна і сфер впливу. Водночас, говорячи про розпад парламентської більшості, Б.БОЙКО зазначив, що вона «не має жодного конституційного значення і її створення було своєрідним політичним антуражем».

Як повідомляв УНІАН, 10 вересня 2004 р. фракція Народної аграрної партії України заявила про призупинення свого членства в парламентській більшості. Фракція аграріїв налічує 21 депутата. Того ж дня офіційно вийшли з більшості 9 депутатів групи "Центр", а 9 вересня своє членство у більшості призупинили 15 депутатів депутатської групи "Демініціативи-Народовладдя".

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG