Доступність посилання

ТОП новини

УКРАЇНА-МОЛОДА-СУД-СКАРГА.


Редакцiя газети "Україна молода" оскаржить у Верховному судi України рiшення Центральної виборчої комiсiї, яким видання має до 16 вересня опублiкувати спростування iнформацiї, яку кандидат у президенти Вiктор Янукович вважає недостовiрною.

Головний редактор "України молодої" Михайло Дорошенко, коментуючи Iнституту масової iнформацiї рiшення ЦВК, заявив: "Ми вважаємо, що рiшення ЦВК незаконне за кiлькома статтями закону "Про вибори президента Укра?ни", зокрема, ст. 64, в якiй говориться, що в термiн не пiзнiше трьох днiв ЗМI повинен опублiкувати спростування, а ми отримали офiцiйне повiдомлення вiд Раїси Богатирьової, довiреної особи Вiктор Януковича, тiльки 26 серпня (стаття "Бiгморди". В яку копiєчку влiтає наочне "Тому що" кандидата Януковича", яку вимагає спростувати В.Янукович, була опублiкована 17 серпня 2004 року. Тобто, з моменту виходу статтi до звернення Р.Богатирьової минуло 9 днiв)".

"Крiм того, ми вважаємо, що ЦВК не має права ухвалювати такi рiшення - це прерогатива суду. Саме тому i просимо Верховний суд України дати правову оцiнку ситуацiї, що склалася", - зазначив М.Дорошенко.

Інтерфакс –Україна

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG