Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні минає 4 роки від дня зникнення українського опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе


У листопаді 2000-го року, у лісі під Таращею на Київщині знайшли безголове тіло, яке, за висновками експертів, належить зниклому журналісту.


У листопаді 2000-го року, у лісі під Таращею на Київщині знайшли безголове тіло, яке, за висновками експертів, належить зниклому журналісту.

Понад 200 осіб провели сьогодні мітинг пам''яті убитого журналіста в Таращанському районі.

Подібний мітинг пройшов і у Симферополі. На заклик місцевих відділень блоку „Наша Україна”, соціалістів, партій „Батьківщина” та “Яблуко” відгукнулися півтори сотні симферопольців.

Учасники мітингу вшанували пам’ять Георгія Гонгадзе і всіх убитих в Україні журналістів, а також звинуватили нинішню владу у затягуванні розслідування справи про вбивство Георгія Гонгадзе: “Поки не зміниться влада, ми ніколи не взнаємо, у яких кабінетах сидять убивці - виконавці та замовники вбивства Георгія Гонгадзе”.

Учасники мітингу перейшли під стіни республіканської прокуратури Криму, де запалили свічки у пам’ять Георгія Гонгадзе.

Зі зникненням Гонгадзе в Україні спалахнули політичні скандали довкола можливої причетності до цього убивства Президента Леоніда Кучми. Розслідування цієї справи після чотирьох років залишається відкритим.

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" закликала сьогодні Україну провести відкритий процес у справі про убивство журналіста у зв’язку з новими викриттями.
XS
SM
MD
LG