Доступність посилання

ТОП новини

МОРОЗ ПРОГНОЗУЄ, ЩО ВЖЕ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ПАРЛАМЕНТСЬКА БІЛЬШІСТЬ ПОЧНЕ ДІЯТИ В КОЛИШНЬОМУ ФОРМАТІ.


УЖЕ ЦЬОГО ТИЖНЯ БУДЕ ВРЕГУЛЬОВАНО ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЗУПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА ФРАКЦІЇ НАРОДНОЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ ТА ГРУПИ "ДЕМОКРАТИЧНІ ІНІЦІАТИВИ – НАРОДОВЛАДДЯ" У ПАРЛАМЕНТСЬКІЙ БІЛЬШОСТІ І ВЖЕ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ БІЛЬШІСТЬ БУДЕ ТАКОЮ, "ЯКОЮ ЇЇ БАЧИТЬ НАШ ПРЕЗИДЕНТ".

ЯК ПЕРЕДАЄ КОРЕСПОНДЕНТ УНІАН, ТАК ПРОКОМЕНТУВАВ В ІНТЕРВ`Ю ЖУРНАЛІСТАМ ЛІДЕР СПУ ОЛЕКСАНДР МОРОЗ СИТУАЦІЮ У ПАРЛАМЕНТСЬКІЙ БІЛЬШОСТІ.

ЗА ЙОГО СЛОВАМИ, У СИТУАЦІЇ ІЗ ПРИЗУПИНЕННЯМ ЧЛЕНСТВА У БІЛЬШОСТІ ГРУПИ "ДЕМІНІЦІАТИВИ – НАРОДОВЛАДДЯ" ІДЕТЬСЯ ПРО БОРОТЬБУ ЗА БІЗНЕСОВІ ІНТЕРЕСИ, "ЗА НАФТОВУ ТРУБУ". ЧАСТКОВО ТАКОЮ Ж Є ПРИЧИНА ПРИЗУПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА У БІЛЬШОСТІ І ФРАКЦІЇ НАПУ, СКАЗАВ О.МОРОЗ.

ЗА СЛОВАМИ ЛІДЕРА СПУ, КРІМ ТОГО, ФРАКЦІЯ НАПУ ВИСЛОВЛЮЄ ПРОТЕСТ ТИСКУ МІСЦЕВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ НА ЧЛЕНІВ НАРОДНОЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ, ЯКИХ "ПЕРЕМАНЮЮТЬ ПЕРЕЙТИ ДО ТАКОЇ Ж ЗА ЗМІСТОМ" СЕЛЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ. ВІН ЗАЗНАЧИВ, ЩО КОМЕНТАРІ З ПРИВОДУ ТОГО, ЩО ЦЕ Є ПЕРЕХОДОМ ПЕВНИХ ГРУП І ФРАКЦІЙ ВІД ПІДТРИМКИ ВІКТОРА ЯНУКОВИЧА ЯК КАНДИДАТА НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА ДО ІНШОГО, ОПОЗИЦІЙНОГО КАНДИДАТА, Є "ВИДАВАННЯМ БАЖАНОГО ЗА ДІЙСНЕ".

ЯК СКАЗАВ О.МОРОЗ, НА ДАНИЙ ПЕРІОД ЦЬОГО НЕ СТАЛОСЯ І НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ РОБОТА ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ БУДЕ ВІДНОВЛЕНА.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG