Доступність посилання

ТОП новини

ГРАБАР ВВАЖАЄ, ЩО КОЖЕН КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ МАЄ ЧЕСНО ПРОЗВІТУВАТИ ПРО ДЖЕРЕЛА СВОЇХ ДОХОДІВ.


Кандидат на пост Президента України Микола ГРАБАР вважає, що кожен кандидат має не формально, а чесно прозвітувати перед виборцями про розмір і джерела своїх доходів.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив сам кандидат.

Він зазначив, що “Президент держави має твердо стояти на ногах не тільки у моральному та етичному плані, а й у фінансовому та професійному плані, бути добрим господарником, хорошим управлінцем та вдалим менеджером. Якщо претендент на президентство цих якостей не має, то йому і нема чого братися за цю діяльність”.

М.ГРАБАР переконаний, що кандидат у Президенти має бути забезпечений матеріально належним чином, щоб у разі обрання “не спокуситись на різного роду обіцянки та подачки. Якщо претендент на президентство не зумів забезпечити себе за роки своєї діяльності і показує, що має дохід у кілька тисяч гривень на рік і не може заробити більше, то мені шкода таку державу, яка зможе обрати такого президента”.

“Інша справа, що всі доходи, які кожен з кандидатів показує, повинні бути чесно зароблені та легальні. І кожен кандидат повинен чесно прозвітувати перед виборцями про справжні розміри своїх доходів та джерела їх отримання. А то принаймні видається дивною ситуація, коли кандидат показав доходи у кілька тисяч гривень, а на центральних телеканалах без упину подає рекламу, вартість однієї подачі якої більша, ніж весь річний дохід кандидата”, - зауважив М.ГРАБАР.

Він наголосив, що в своїй декларації чесно вказав свої доходи, які в 2003 році становили 215 тис. грн. і сьогодні звітує перед виборцями, за рахунок чого отримав доходи. Кандидат сказав, що з 1998 року здійснює професійну адвокатську діяльність, яка є однією з найбільш високооплачуваних професій в Україні. “Тому я не скаржуся на свій матеріальний стан. Навпаки, я говорю, що в той час, коли більшість громадян лягає спати, у мене починається третя робоча зміна. Інколи доводиться працювати і в дві, і в три зміни для того, щоб на ранок забезпечити виконання взятих на себе зобов’язань”, - сказав М.ГРАБАР.

Довідка УНІАН. М.ГРАБАР посідає третє місце за оприлюдненими у декларації доходами серед усіх кандидатів у Президенти України.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG