Доступність посилання

ТОП новини

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин висловлюється за доцільність проведення зустрічі всіх кандидатів на посаду Президента України за участі діючого глави держави Леоніда Кучми з метою обговорення перебігу виборчої кампанії


Він також висловився за те, щоб кандидати змагалися і конкурували на рівні своїх програм, ідеологій, планів, а не зводили рахунки один з одним. Він зауважив, що в деяких випадках це нагадує про небезпечні тенденції, які можуть з''явитись, в тому числі і розкол країни.


Таку думку він висловив сьогодні під час зустрічі з делегацією тимчасового комітету ПАРЄ зі спостереження за президентськими виборами в Україні.

Як повідомив журналістам прес-секретар спікера Ігор Сторожук, В.Литвин наголосив на важливості того, щоб вибори відбулися у визначений термін і не були зірвані. Він також висловився за те, щоб кандидати змагалися і конкурували на рівні своїх програм, ідеологій, планів, а не зводили рахунки один з одним. Він зауважив, що в деяких випадках це нагадує про небезпечні тенденції, які можуть з''явитись, в тому числі і розкол країни.
XS
SM
MD
LG