Доступність посилання

ТОП новини

СПУ ЗАПОЧАТКУВАЛА МОНІТОРИНГ ПРОВЛАДНИХ ЗМІ, А ТАКОЖ ТИХ, ЩО НАЛЕЖАТЬ “НАШІЙ УКРАЇНІ”.


Починаючи з минулого тижня, керівництво Соціалістичної партії України проводить щоденний моніторинг не лише провладних ЗМІ, а також телеканалів, електронних та друкованих видань, що контролюються "Нашою Україною". Про це повідомляється в заяві СПУ, текст якої передано УНІАН.

СПУ заявляє, що найближчим часом замовні пропагандистські матеріали, які регулярно виходять з метою заплямувати лідер СПУ, будуть передані з необхідними поясненнями до міжнародних організацій. Насамперед, в Місію спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі, в організацію "Репортери без кордонів", спостерігачам Європейського парламенту і Соцінтерну.

“Теперішня виборча кампанія наповнена брудними політичними засобами. Нікого не дивують постійні провокації влади, що готують команди КУЧМИ, ЯНУКОВИЧА, МЕДВЕДЧУКА. Та понад усе варте подиву, що про мораль та людську гідність забули і ряд діячів з команди Віктора ЮЩЕНКА, який сам тяжко постраждав від злочинних дій "бєспрєдєльного" режиму”, - зауважується в документі і пояснюється: “Протягом останнього часу "5-й телеканал", а також Інтернет-видання, що контролюються структурами "Нашої України", почали пропагандистську кампанію, спрямовану на відбілювання репутації Президента Леоніда КУЧМИ.

Фракція Соціалістичної партії неодноразово заявляла, що опозиція не повинна допустити прийняття законопроекту про амністію для Президента Л.КУЧМИ. Фракція ж "Нашої України" до цього часу не висловила своєї офіційної позиції. Замість цього "5-й телеканал", як головну інформаційну подію, з численними анонсами, двічі продемонстрував фільм "Прихована істина". Цей же фільм з радістю процитували всі пропрезидентські засоби масової інформації. Основна ідея фільму така: так, КУЧМА наказав "розібратись з Гонгадзе", "віддати його чеченцям", але він - не винен. На ці накази, на думку авторів фільму, слабовільного Президента нібито підбивали агенти російських спецслужб. Причому, робилось все це в інтересах Олександра МОРОЗА”.

СПУ заявляє, що “будь-хто, хто хоча б раз слухав записи зі словами КУЧМИ, і хто хоча б трохи знайомий з українською політикою зрозуміє, що ця версія - м''яко кажучи, неправдива. Адже Генеральна прокуратура офіційно визнала, що Георгій Гонгадзе піддавався незаконним переслідуванням з боку високопоставлених керівників Міністерства внутрішніх справ! При цьому, в фільмі не згадується, що розмови про Георгія Гонгадзе у кабінеті Президента вів і нинішній керівник виборчої кампанії ЮЩЕНКА - Олександр ЗІНЧЕНКО. Він що ж, теж агент російських спецслужб?”

Як зазначається в документі, “кілька днів тому, у прайм-таймі, на тому ж "5-у телеканалі" виступив народний депутат Євген ЧЕРВОНЕНКО, який заявив: отруєння ЮЩЕНКА найбільш вигідне не КУЧМІ, не ЯНУКОВИЧУ і не МЕДВЕДЧУКУ. Отруєння вигідне МОРОЗУ. Хоча при цьому Є.ЧЕРВОНЕНКО зазначив, що ЮЩЕНКУ стало погано після вечері з керівництвом Служби безпеки України”.

“Навіщо було, - заявляє СПУ, - плямувати ім''я О.МОРОЗА в зв''язку з цією і без того брудною пригодою? Навіщо ми з Віктором Андрійовичем підписували Угоду про чесні вибори? Навіщо грати у чесні вибори, якщо видання, підконтрольні команді ЮЩЕНКА, подають інформацію однобоко та необ''єктивно і ведуть жовчну пропаганду за зразком провладних телеканалів?”

Фракція Соціалістичної партії вимагає від штабу В.ЮЩЕНКА офіційних спростувань заяви Є.ЧЕРВОНЕНКА. “Ми не хочемо подавати в суд, - заявляє СПУ, - і створювати цим ще один привід для радості політтехнологам КУЧМИ та ЯНУКОВИЧА. Якщо мораль і совість щось значать для відповідальних за пропаганду в "Нашій Україні", то на цьому ж каналі, в той же час і в тому ж обсязі офіційні представники штабу ЮЩЕНКА мають спростувати інформацію ЧЕРВОНЕНКА і офіційно вибачитись”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG