Доступність посилання

ТОП новини

ЮЩЕНКО ДОРУЧИВ ПЕРЕДАТИ КОМІСІЇ ВР ОФІЦІЙНІ ВИПИСКИ ЛІКАРНІ "РУДОЛЬФІНЕРГАУС" ПРО ЙОГО ХВОРОБУ.


Кандидат у президенти України Віктор ЮЩЕНКО дав доручення передати Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з розслідування обставин його отруєння усі офіційні виписки австрійської лікарні "Рудольфінергаус" щодо перебігу його хвороби, а також дав дозвіл на те, щоб комісія ознайомилася із його медичною карткою у Києві.

Як повідомляє персональний сайт В.ЮЩЕНКА, про це повідомив сам кандидат у розмові з журналістами у Відні, куди він прибув сьогодні рейсовим літаком для додаткових медичних процедур. Його супроводжує дружина Катерина з найменшим сином Тарасом.

Кандидат у президенти закликав українську пресу "припинити будь-які спекуляції щодо теми його здоров''я та маніпуляцію з діагнозами". "Лікарі підтвердили діагноз, а всі інші питання - до відповідних державних структур в Україні", - наголосив В.ЮЩЕНКО. Він заявив, що готовий до "повної співпраці" зі слідчою комісією, і після повернення до Києва зустрінеться з її представниками.

Відповідаючи на запитання щодо самопочуття, В.ЮЩЕНКО сказав: "Не хвилюйтеся за моє здоров''я. Я - альпініст, я займаюся спортом, у мене міцний організм. Я вистояв у цій історії і впевнений у своєму повному одужанні. Але, звісно, є питання стосовно того, як цей букет хвороб за кілька днів міг звалити здорового, фізично сильного чоловіка". Він не вважає предметом для обговорення питання, чи це було "отруєння конвертом чи чимось у їжі, чи аерозолем".

"В Україні йде президентська кампанія, це - головна подія року, - сказав В.ЮЩЕНКО. - І коли несподівано з кампанії на місяць випадає лідер перегонів, кандидат, головним опонентом якого є влада, виникає питання...".

В.ЮЩЕНКО вважає, що історія, яка з ним трапилася, була спробою зробити "неконкурентним" найбільш рейтингового кандидата, і таким чином "розчистити поле для провладного кандидата". "Якщо хтось і досі дискутує про раки, кумис і сало як причини хвороби - то це той раціон, який споживає і генпрокурор, і прем''єр. Але весь перебіг виборчої кампанії змушує нас говорити, що є підстави стверджувати не про меню, а про замах", - наголосив В.ЮЩЕНКО.

Коментуючи на прохання журналістів українських телеканалів випадок, який трапився у Івано-Франківську з Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, В.ЮЩЕНКО наголосив, що "протистояння - це не метод моєї команди". "Під час виборів ми не дозволяємо собі протистояння", - підкреслив кандидат у президенти і нагадав, що поки що є тільки коментар В.ЯНУКОВИЧА, "у якому прем''єр не просто звинувачує команду свого опонента, але й виборців, які мають певні політичні симпатії, у недостойній поведінці" і при цьому немає жодних доказів для таких звинувачень. "Якщо у В.ЯНУКОВИЧА є якісь докази того, що моя команда може бути причетною до провокації, він має їх надати Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради, а не робити порожні заяви", - підкреслив В.ЮЩЕНКО.

"У моїх рідних Сумах, Одесі чи в Донецьку в мене та в моїх колег теж летіли десятки яєць. Але то був не націоналізм, як це дехто намагається подати, і не якесь ідеологічне несприйняття В.ЮЩЕНКА. Ми знаємо, хто стоїть за тими хуліганами, і вже два роки вимагаємо від силових структур ужити відповідних заходів, аби припинити провокації. Кожен політик має право зустрічатися з людьми і вільно з ними спілкуватися", - сказав В.ЮЩЕНКО.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG