Доступність посилання

ТОП новини

УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА У СХІДНОМУ СИБІРУ ВИСТУПАЄ ЗА СТВОРЕННЯ ДОДАТКОВИХ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ У РЕГІОНІ.


Українська діаспора, яка проживає у Східному Сибіру Російської Федерації, виступає за створення додаткових виборчих дільниць у регіоні на виборах Президента України 31 жовтня 2004 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на прес-конференції голова Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР) Михайло ГОРИНЬ.

За словами М.ГОРИНЯ, процедура виборів в тамтешніх краях обмежена, зокрема формування виборчих дільниць та реєстрація іноземних спостерігачів.

Крім того М.ГОРИНЬ наголосив, що в регіонах, які відвідала з 14 по 29 вересня делегація УВКР, а саме Тюменська, Новосибірська, Омська, Іркутська області та Ханти-Мансійський автономний округ, немає жодної української радіо-або телепередачі.

Прес-секретар УВКР Євген БУЛАВКА на прес-конференції зазначив, що в Росії стрімко скорочується кількість громадян української національності, і це зумовлене не міграцією населення, а причинами суспільно-політичного характеру, зокрема, українці записуються росіянами, немає програми підтримки для українців і українцем бути не престижно.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG