Доступність посилання

ТОП новини

ЕКС-МАЙОР МЕЛЬНИЧЕНКО НАПИСАВ ЛИСТ ЮЩЕНКУ, ДЕ РАДИТЬ ЙОМУ ДОБРЕ ЗАСВОЇТИ УРОК.


Екс-майор Микола МЕЛЬНИЧЕНКО вважає отруєння кандидата на пост Президента України, лідера "Нашої України" Віктора ЮЩЕНКА замахом, організованим "режимом КУЧМИ", і просить лідера "Нашої України" зробити правильні висновки.

Як повідомляє "Українська правда" про це йдеться в листі М.МЕЛЬНИЧЕНКА на адресу В.ЮЩЕНКА, переданому редакції видання.

М.МЕЛЬНИЧЕНКО нагадує, що "незважаючи на ризик для власного життя", йому вдалося влітку 2000 року через людей, які сьогодні працюють у штабі В.ЮЩЕНКА, попередити лідера "Нашої України" про небезпеку.

"Небезпеку для вас і ваших близьких, що виходила від Леоніда КУЧМИ - керівника організованого злочинного угруповання в українській владі", - зазначає М.МЕЛЬНИЧЕНКО.

"Зроблені тоді мною дії запобігли трагічному для вас розвитку подій, а оприлюднення Олександром МОРОЗОМ 28 листопада 2000 року злочинних команд президента України забезпечило і вам на той момент гарантії особистої безпеки", - додає він.

Водночас М.МЕЛЬНИЧЕНКО розкритикував В.ЮЩЕНКА та Ю.ТИМОШЕНКО, які не зробили тоді рішучих заяв, що дозволило владі залишитися безкарною.

"Якби, після замовленого КУЧМОЮ замаху на життя Олександра ЄЛЬЯШКЕВИЧА, ви і ТИМОШЕНКО не робили б вигляд, що нічого особливого не відбулося, не загравали б із президентом, не допомагали б КУЧМІ в його злочинних планах підкорення парламенту, проведення так званого референдуму і в імплементації його сфальсифікованих результатів, то банда ніколи б не наважилася розправитися з журналістом Георгієм Гонгадзе", - вважає М.МЕЛЬНИЧЕНКО.

"Якби, після оприлюднення О.МОРОЗОМ доказів причетності вищого керівництва України до тяжких злочинів, ви як прем''єр-міністр і велика частина вашої команди не зайняли б страусину позицію, то Україна вже була б зовсім іншою", - заявив він.

М.МЕЛЬНИЧЕНКО заявив, що якби В.ЮЩЕНКО проявив тоді рішучу позицію, то "злочинці ніколи б не труїли вас і не посилали б на вас КамАЗи".

Він також закликав В.ЮЩЕНКА не підтримувати закон про гарантії президенту Л.КУЧМІ, оскільки це є "співучастю в приховуванні тяжких злочинів".

"Шановний Віктор Андрійович! Я бажаю вам швидкого одужання. Сподіваюся, що випробувавши на собі цинізм і жорстокість влади КУЧМИ-МЕДВЕДЧУКА та їх спецслужб, ви отримали серйозний урок з своїх помилок", - написав М.МЕЛЬНИЧЕНКО у листі. "Думаю, що ви реально усвідомили: з ким ви боретесь і, за що ви боретесь. І яка відповідальність лягає на вас і на інших лідерів опозиції", - йдеться у листі.

"Ні ви, ні О.МОРОЗ не повинні допустити, щоб кучмократія збереглася. Інакше ні історія, ні український народ не пробачить вас обох", - наголосив опальний майор. М.МЕЛЬНИЧЕНКО вважає, що зараз настав для В.ЮЩЕНКА час "зробити ряд сміливих і відповідальних кроків, які зупинять бандитів".

Перше, на його думку, слід виступити щодо факту замаху на життя О.ЄЛЬЯШКЕВИЧА та публічно звернутися до всіх телеканалів і радіостанцій надати 30 хвилин прямого ефіру О.Єльяшкевичу, який отримав політичний притулок у США. У першу чергу, на думку Мельниченка, Ющенко має попросити про це "5 канал". Також В.ЮЩЕНКО має запропонувати Верховній Раді України офіційно запросити О.ЄЛЬЯШКЕВИЧА для виступу на пленарному засіданні парламенту.

Крім того, як вважає екс-майор, В.ЮЩЕНКО має закликати депутатів не голосувати за гарантії недоторканності Л.КУЧМІ.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG