Доступність посилання

ТОП новини

ДЕПУТАТ РАХАНСЬКИЙ ВВАЖАЄ, ЩО ПОСЛИ В УКРАЇНІ НАВМИСНО ЛЯКАЮТЬ СВОЇ ДЕРЖАВИ НЕДЕМОКРАТИЧНИМИ ВИБОРАМИ.


Член української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи Анатолій РАХАНСЬКИЙ вважає, що європейські посли, акредитовані в Україні, навмисно лякають свої держави можливими недемократичними президентськими виборами в Україні.

Про це він заявив сьогодні кореспонденту УНІАН у Страсбурзі.

"Я вважаю, що найголовніше сьогодні - дуже негатив великий - це те, що багато послів акредитованих на Україні, вже упереджено кажуть, що вибори будуть недемократичними", - сказав він. На його думку, таке ставлення послів створює відповідний настрій і у європейських політиків та депутатів. "Такий упереджений підхід налаштовує і спостерігачів, і тих, хто негативно думає про Україну, що вже зараз можна робити заздалегідь невірні висновки", - зазначив український депутат.

Як повідомляв УНІАН, у 4 жовтня під час обговорення проміжної доповіді про роботу Бюро та Постійного комітету Ради Європи ряд європейських депутатів заявили про можливість проведення в Україні недемократичних президентських виборів.

Зокрема, голова Комітету Ради Європи з прав людини Хрістос ПУРГУРІДІС зазначив, що в України дуже мало шансів на проведення дійсно демократичних виборів, а доповідач ПАРЄ по Україні Ханне СЕВЕРІНСЕН висловила занепокоєння тиском на ЗМІ та інформацією, яка може свідчити про те, що виборами не відповідатимуть стандартам Ради Європи.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG