Доступність посилання

ТОП новини

ЮЩЕНКО ОБГОВОРИВ З ЧЛЕНАМИ ДЕЛЕГАЦІЇ ОБСЄ ПЕРЕБІГ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ.


У Відні кандидат на пост Президента України Віктор ЮЩЕНКО обговорив з членами делегації Організації з безпеки та співробітництва в Європі та її Генеральним секретарем - Яном КУБІШЕМ перебіг президентської виборчої кампанії в Україні.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі В.ЮЩЕНКА.

В.ЮЩЕНКО ознайомив представників ОБСЄ зі своєю позицією щодо виборчих перегонів, наголосивши на фактах масових порушень виборчого законодавства. Він повідомив делегації про застосування адміністративного тиску на виборців під час збору підписів на його підтримку як кандидата на пост Президента, а також про "брудні" методи ведення передвиборчої агітації та розповів про виявлення великих тиражів "провокаційних і наклепницьких матеріалів".

Крім того, під час зустрічі представники ОБСЄ та В.ЮЩЕНКО торкнулися теми українських ЗМІ напередодні президентських виборів та на системності порушень ними виборчого законодавства.

Кандидат у Президенти також зазначив, що його турбує відсутність реакції правоохоронних органів щодо несанкціонованого стеження за ним та його родиною і те, що з цього приводу не було порушено кримінальну справу.

Представники ОБСЄ підкреслили, що Європа уважно слідкує за перебігом виборчої кампанії в Україні та наполягає на тому, щоб президентські вибори відбулися чесно. Представники ОБСЄ побажали В.ЮЩЕНКУ якнайшвидшого одужання та підкреслили, що занепокоєні його раптовим захворюванням.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG