Доступність посилання

ТОП новини

ЄДИНОЮ МОЖЛИВІСТЮ УНИКНУТИ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ВИБОРІВ Є НЕДОПУЩЕННЯ ПРОВЛАДНОГО КАНДИДАТА ДО ДРУГОГО ТУРУ – МОРОЗ.


Єдиною можливістю уникнути фальсифікації результатів президентських виборів є недопущення провладного кандидата до другого туру.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні на прес-конференції у Рівному кандидат у Президенти України, лідер СПУ Олександр МОРОЗ.

За його словами, на сьогодні «технологами з Банкової» (адміністрація Президента – УНІАН) розробляють декілька варіантів проведення виборів, один з яких – «фальсифікація виборів на користь провладного кандидата» або доведення фальсифікацій “до абсурду, щоб в подальшому вибори можна було визнати недійсними”.

Крім того, О.МОРОЗ не виключає варіанту імітації конфліктної ситуації, внаслідок чого в Україні буде запроваджено надзвичайний стан.

Як сказав О.МОРОЗ, для запобігання таких варіантів необхідно “тим, хто хоче голосувати за Віктора ЮЩЕНКА зробити це”, а інші «нехай голосують за МОРОЗА».

Коментуючи передвиборчу ситуацію, лідер соціалістів сказав, що «в Україні - агонія влади». Він зазначив, що Президент України Леонід КУЧМА ще на початку виборчої кампанії говорив, що ці вибори «будуть найбруднішими», тобто «він знав, що говорив». Як зауважив О.МОРОЗ, «очевидно, він (Л.КУЧМА) причетний до всіх цих речей».

На думку кандидата, “усі, хто не хоче розвитку такого сценарію”, мають “згуртуватися, поставити заслін провокаціям”.

Він нагадав, що політтехнологам на парламентських виборах 2002 року нічого не вдалося зробити, оскільки провладний блок «За єдину Україну!» набрав лише 12-15% голосів виборців.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG