Доступність посилання

ТОП новини

БІЛОКОНЬ РОЗІСЛАВ ПО РЕГІОНАХ ЦИРКУЛЯР, ЯКИМ УСІХ МІЛІЦІОНЕРІВ ЗОБОВ’ЯЗАНО АГІТУВАТИ ЗА ЯНУКОВИЧА – СПУ.


Міністр внутрішніх справ України Микола БІЛОКОНЬ розіслав по регіонах циркуляр, яким усіх міліціонерів зобов’язано агітувати за Віктора ЯНУКОВИЧА.

Як повідомили УНІАН у прес-службі СПУ, до обласних управлінь МВС України надійшов документ під назвою “Перелік основних питань кураторам міськрайвідділів при проведенні роз’яснювальних співбесід щодо єдиного кандидата на пост Президента України - В.Ф.ЯНУКОВИЧА”, підписаний міністром внутрішніх справ. Зокрема, подібний “циркуляр” головного міліціонера країни оприлюднили 4 жовтня на прес-конференції у Запоріжжі представники місцевого виборчого штабу кандидата на пост Президента України Олександра МОРОЗА.

Як повідомляє прес-служба СПУ, згідно з цим документом, “всім кураторам міськрайвідділів ставляться наступні завдання: забезпечення контролю за роботою з розширення кола прихильників кандидата від влади, не менш як 35 осіб;

проведення працівниками міліції агітаційної роботи серед населення; проведення контрпропагандистських заходів проти кандидатів на пост Президента України О.МОРОЗА, В.ЮЩЕНКА та ін.;

зменшення тиску на дрібних адмінправопорушників з відповідним роз’ясненням їм, що це є позицією В.ЯНУКОВИЧА і т. ін.”.

При цьому прес-служба СПУ зауважує, що Центральний виборчий штаб В.ЯНУКОВИЧА, “звичайно ж, буде, і вже вкотре, відхрещуватись і заперечувати будь-який свій зв’язок з цією “ініціативою”. Та чомусь “ініціатори” протизаконних акцій, зокрема керівники Пенсійного фонду, “Укрзалізниці” тощо до цього часу не поплатились своїми посадами”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG