Доступність посилання

ТОП новини

ПОНАД ТРИ ТИСЯЧІ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЦІВ В 11 КРАЇНАХ СВІТУ ОБИРАТИМУТЬ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ ОКРЕМОГО ЗАКОРДОННОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ.


31 жовтня понад три тисячі українських миротворців, які виконують завдання з підтримання миру і стабільності в 11 країнах світу, обиратимуть Президента України на створених закордонних виборчих дільницях окремого закордонного виборчого округу.

Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби міністра оборони України, у Південному Лівані, де у складі Місії ООН дислокований 3-й окремий інженерний батальйон ЗС України, особовий склад голосуватиме на виборчій дільниці № 53 окремого закордонного виборчого округу.

Центральна виборча комісія затвердила склад виборчої комісії у кількості 12 чоловік, під час нещодавнього засідання якої були розглянуті питання щодо розміщення виборчої дільниці, організації її роботи та інформування виборців про кандидатів на посаду Президента України.

Також в українському контингенті вже складено списки виборців, які представлені для загального ознайомлення у приміщенні виборчої комісії.

Від Центральної виборчої комісії були отримані необхідні для роботи матеріали та дві виборчі скриньки, які виготовлені з прозорого матеріалу. Обладнано спеціальні кабіни для таємного голосування.

У приміщенні для голосування в алфавітному порядку розміщені інформаційні плакати кандидатів на пост Президента України з їхніми передвиборними програмами, які затверджені та надані Центральною виборчою комісією.

Крім того, кожен український миротворець може ознайомитись з порядком проведення голосування. Для цього виборча комісія розмістила плакати, що роз''яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG