Доступність посилання

ТОП новини

БРОДСЬКИЙ ЗАЗНАЧАЄ, ЩО БАНКОВА ЗАРАЗ РОЗІГРУЄ СЦЕНАРІЙ „НЕСЛУХНЯНИЙ ЯНУКОВИЧ – НЕЗАДОВОЛЕНИЙ КУЧМА”.


Лідер партії „Яблуко”, кандидат на пост Президента України Михайло БРОДСЬКИЙ звертається до опозиційних, незалежних журналістів із закликом “не брати участі (хоч і не свідомої) у сценарії “розкрутки” кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, “розробленому на Банковій”. Про це УНІАН повідомили у прес-службі “Яблука”.

М.БРОДСЬКИЙ відзначає, що „сьогодні у непідконтрольних владі ЗМІ бурхливо обговорюється, що ЯНУКОВИЧ виступив за надання російській мові статусу другої державної та введення подвійного громадянства, а КУЧМА нібито гостро розкритикував заяви ЯНУКОВИЧА”. Далі, говорить М.БРОДСЬКИЙ, В.ЯНУКОВИЧ “нібито демонструє свою незалежність від думки КУЧМИ і повторює свої заяви, а КУЧМА знову його критикує. ЗМІ, навіть ті, які влада не контролює, у це вірять і несвідомо сприяють розкрутці ЯНУКОВИЧА”.

Лідер „Яблука” вважає, що зараз діє сценарій „неслухняний ЯНУКОВИЧ – незадоволений КУЧМА”. Однак цей сценарій не має нічого спільного з дійсністю. „Просто КУЧМА вже почав працювати піарщиком ЯНУКОВИЧА, – зазначає М.БРОДСЬКИЙ. – Реальний, а не намальований ПАВЛОВСЬКИМ рейтинг ЯНУКОВИЧА треба хоч якось піднімати, тому влада вже використовує самого КУЧМУ для передвиборчої розкрути ЯНУКОВИЧА”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG