Доступність посилання

ТОП новини

Можливі заворушення після виборів.


Сергій Гармаш

Донецьк, 14 жовтня 2004 - Команди обох основних кандидатів звинувачують свої суперників в організації заворушень одразу після виборів. Сьогодні в Донецьку голова політвиконкому Партії регіонів Володимир Рибак закликав батьків не пускати своїх дітей-студентів на мітинги 1 листопада. Розповідає наш донецький кореспондент С. Гармаш

Олександр Зінченко - керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка заявив середу, про, начеб то, цитую: “масові відрядження в Київ робітників МВС з областей, зокрема з Донецької” – кінець цитати. Також Олександр Зінченко повідомив Раду національної безпеки і оборони України що разом з міліціонерами, до столиці, знов цитата: “відряджаються і представники регіональних злочинних угруповань, які 31 жовтня разом з переодягненими міліціонерами мають заблокувати ЦИК, а у випадку необхідності – спровокувати зіткнення між прихильниками різних кандидатів” – кінець цитати.

В той же час в четвер в Донецьку, вже з іншого політичного боку, з вуст Голови політвиконкому Партії регіонів і постійного представника Кабміну у Верховній Раді Володимира Рибака прозвучало попередження про громадські акції, які начеб-то готує опозиція.

Зокрема Володимир Васильович вбачає небезпеку у мітингах, які можуть відбутись 1 листопада і наперед передбачає порушення, як він висловився “всіх законів”, під час їх проведення.

“Я хочу звернутись до батьків студентів, щоб потім не просили за студентів, що вони порушили всі закони. Сьогодні хочуть обдурити молодь. Сьогодні посилено працюють окремі члени опозиції з ними, щоб першого листопада вивести цю молодь на вулицю, підставити її, зіткнути людей. Тому просто батькам, у яких діти - студенти, треба дивитись – чи треба це робити. Чи треба студентів з Донецька відпускати в Київ, щоб вони туди їхали”.

У свою чергу прибічники Януковича, за словами пана Рибака не планують масових акцій. “Це може бути стінка на стінку” - зазначив він.

Проте, Володимир Васильович не схильний надавати великого значення можливим акціям опозиції 1 листопада: “Казати про серйозність велику, я вважаю необхідності немає, тому що вибори будуть у два тура. Ну а таким чином тиснути на людей – це один з методів піара”.

За словами Володимира Рибака, команда Януковича зараз зосередилась на роз’яснювальній роботі серед студентства.
XS
SM
MD
LG