Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко закликав одеситів до активності на виборах.


Петро Каландирець

Зустріч з Віктором Ющенком в Одесі
В Одесі з одноденною передвиборчою поїздкою побував кандидат в Президенти України Віктор Ющенко. Крім зустрічі з одеситами він відвідав містечко Іллічівськ, Одеської області, де виступив перед виборцями на центральному майдані. Влада зустріла Ющенка не доброзичливо.

В день візиту на місцевому радіо пролунало оголошення, що на Куліковому майдані, саме у той час коли мала відбуватися зустріч з Віктором Ющенком, буде організовано автораллі. На цьому ж місці свої акції проводили представники об»єднання «Молодь за Януковича». Натомсть, жодних сутичок між прихильниками обох кандидатів на посаду Президента не відбулося.

Віктор Ющенко
У своєму виступі Віктор Ющенко закликав виборців до активності.

Віктор Ющенко: «Будьте переконані, що лише Ваші руки ліплять українську демократію. Без Вас вона не відбудеться. Без Вас не відбудуться вибори і Україна. І коли Ви дійсно підете з цього мітингу іншими ніж Ви сюди прийшли, сильнішими, мудрішими, я сказав би, що мета моєї промови досягнута. Не опускайте руки. Не говоріть про те, що вибори вже відбулися, що бюлетні вже сфальсифіковані і у влади вже є протоколи. Нічого подібного. Відповідь є в Ваших руках». Згадав Віктор Ющенко і про проблеми зі свободою слова в Україні: «Коли ми говоримо про те, щоби зберегти все так як є, це означає зберегти ситуацію коли в цій країні немає свободи слова. Якщо думка журналіста є іншою ніж думка цієї влади – йому можуть відрізати голосу, або вбити біля власного будинку. І це та країна, друзі, у якій пропонують залишити це у спадок нашим дітям? Ні, друзі... У мене п»ятеро дітей і я хочу сказати, що я і моя родина, 47 мільйонів українців не бажають такого життя. Вони будуть жити лише за законом».

Учасники зустрічі з лідером блоку "Наша Україна"
Під час перебування в Одесі Віктора Ющенка супроводжували народні депутати України Едуард Гурвіц, Олексій Козаченко, Юрій Кармазін, Петро Порошенко, Олександр Зінченко та Петро Ющенко.

Лідер Партії захисників вітчизни, народний депутат України Юрій Кармазін, що «своєю підтримкою Віктора Ющенка одесити чітко показали, що пропаганда, яку проводять підпорядковані мерії ЗМІ, не має бажаного для них результату».

Юрій Кармазін: «Одеса і всі справжні одесити на боці правди і Ющенка. До мене у Іллічівську підходила жінка і розповідала про те, як побили її чоловіка за псування бігборду на користь Віктора Януковича. Його побили і тримають у міліції. Вона звернулася за допомогою і з проханням втрутитися у ситуацію. Подібні бігборди «Одеса за Януковича» є і в Одесі. У самому центрі міста. Хто визначив за нас, що ми за Януковича? Для мене є образою, що на такому бігборді пишуть, що я за Януковича, чи моя сім»я за нього. Я жодного відношення до раніше засуджених осіб не мав і не маю На мітингу з Ющенком одесити підтвердили, що вони непідкорена нація».

Нетривала зустріч з пресою
Юрій Кармазін висловив невдоволення і «фактами посилення тиску на студентів Одеського медичного та політехнічного університетів, з боку ректорів цих навчальних закладів, які відверто підтримують Віктора Януковича».

На зустріч з Віктором Ющенком в Одесі приїхали і чимало його прихильників з районів області. Тут були і провідники політичних партій, громадських організацій. Був тут і один з опозиційних депутатів Міської Ради Георгій Селянін. Вони щиро вітали і екс-мера Одеси, народного депутата України з фракції «Наша Україна» Едуарда Гурвіца.

Передвиборча зустріч з кандидатом на посаду Президента України Віктором Ющенком була завершена концертом гурту «ВВ».
Одесити вітають екс-мера Едуарда Гурвіца
XS
SM
MD
LG